Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr szeretnek lenni Magyaro...

Rendőr szeretnek lenni Magyarországon de külföldön elek?

Figyelt kérdés

rendelkezem jogi diplomával de nem Magyarországon elek és úgy döntöttem hogy szeretnek rendőr lenni Magyarországon !

A kérdés a következő van e esetleg valami at képző tanfolyam ami elvégzése után rendőr lehetek ? És ez mennyi időt vesz igénybe

Meg jelent e valami előnyt hogy több nyelven is beszélek


2018. okt. 16. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magyar állampolgár vagy és hazaköltözöl akkor biztos nincs akadálya, jogi diplomával szerintem tárt karokkal várnak.
2018. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Aha

Tobb nyelven beszelo, kulfoldon elo jogasz a gyakori kerdeseken erdeklodik hogy hogy tudna magat rendorre atkepeztetni Magyarorszagon


Nagyon realisan hangzik :)

2018. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A határon túli szavazók után más sem hiányzik jobban, mint a határon túli rendőrök :D
2018. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak segítséget szerettem volna kérni , úgy gondoltam van e témában itt jártasak ember is mint én /) és az at képzéssel kapcsolatos dolgok érdekeltek lenyegeben .

Drága utolsó határon túli magyar vagyok de legalább fele annyira lennel te magyar mint én ! Nem én választottam a hova születésem de itt is büszkén megyek ki az utcára és mondom azt hogy magyar vagyok .

2018. okt. 16. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
NKE-re jelentkezel és ha vannak a képzésben olyan jogi tárgyak, amiket más egyetemen már megcsináltál, akkor azokat elismerteted (ha van róluk ekv. határozat). Az ilyen "büszke magyar vagyok" típusú radikális kijelentéseket én a helyedben kerülném a felvételin. Ami erősen kérdéses az jelenleg az, hogy ha külföldön élsz, akkor hogyan szeretnél Magyarországon rendőr lenni?
2018. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
te egy kicsit utodott vagy fiam, nem jogasz
2018. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogász lennél szerintem tudatában volnál annak hogy az ilyesmihez magyar lakcím és állampolgárság is kell.
2018. okt. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!