Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen esetben kikérhetők a...

Ilyen esetben kikérhetők a biztonsági kamera felvételek?

Figyelt kérdés
A mai napon kb 3/4 három tájékán indultam haza busszal,de saját hibámból adódóan az utcán lévő várópadon felejtettem a tesi zsákomat. Ezt nemsokkal később észrevettem az elindulás után észrevettem. Utána hívtam az ottani rokonomat meg osztálytársamat, hogy esetleg nem tudnák-e elhozni, ha ott van még. De sajnos akkor már nem volt ott. És eszembe jutott hogy azt a részt biztonsági kamera figyeli és az 100% hogy rögzítette a tolvajt. Ilyen esetben kilehet kérni a felvételeket és megtenni a feljelentést? Ez tényleg megtörtént mielőtt olyanokat írnátok, hogy kamu meg stb.. 16F

2018. okt. 19. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem.
2018. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrésg megnézheti, ha gyors vagy a feljelentéssel, és nem törlik előbb.
2018. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És kb a felvételeket meddig őrzik meg?
2018. okt. 19. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:

A közlekedési vállalatot felhívtad már? Mert általában leadják náluk a talált tárgyakat.

Mit fogsz látni a biztonsági kamera felvételén? Oda lesz írva (név, lakcím, anyja neve), hogy ki vitte el? Szerinted mit fognak kezdeni a rendőrök ezzel a feljelentéssel?

2018. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam a rokonomat és ő megkérdezte, hogy nem adták-e le a táskát, de nem adták le.
2018. okt. 19. 18:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Felvételen az arcát lehet látni.
2018. okt. 19. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Ne cifrázd, mert nem tolvaj, hanem megtaláló.

A "tesizsákodon" rajta volt a neved, címed, telefonszámod?

Mert akkor lehet, hogy visszakapod. Ha meg nem volt ráírva, akkor hova kellene küldenie valakinek?

2018. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azt sajnos nem írtam rá. Hát ha lett volna lelkiismerete, akkor leadta volna oda a "portára"
2018. okt. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!