Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni a rendőri...

Mit lehet tenni a rendőri képmutatás ellen?

Figyelt kérdés

A legtöbb rendőr félrenéz, ha szabálytalanságot lát:

- vakító házi xenon lámpa

- ordító kipufogócső

- füst okádó dízel tuning csoda

- kéken füstölő romhalmaz

- 125cm3 is rendszámnélküli robogó.


Miért fordtják el a fejüket, miért nem szórják a bírságokat?



2018. okt. 19. 22:50
 1/3 árokpart ***** válasza:
Egyszer meg az a baj, hogy ilyen kis dolgokkal is foglalkoznak. Jó lenne eldönteni végre, hogy tulajdonképpen akkor milyen rendőrséget szeretnétek.Egyébként én a fent említett testületi hozzáállással értek maximálisan egyet, hasonló rendőrség az etalonom mint amilyen a 90-es évek közepén volt. Nem kell minden egyes esetben bírságolni, ha a szomszéd néni rosszindulatból jelentget, nem kell feltétlenül kézpénznek venni és egyből bűnösnek kiálltani ki a feljelentett személyt. Szerintem egy egészséges középmérték kell, határozott, demokratikus, intelligens testület.
2018. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Engem bszogatnak, ha nincs láthatósági mellényem, hiába van tele a kerékpárom fényszórókkal, mint egy szaros karácsonyfa, a szomszédos útra bedübörgő teherautókat (ahonnét le vannak tiltva) sose bazirgálják. A "Behajtani tilos" táblát kollektívan leszarókat szintén. Ha annyira bírságolni akarnak, kapásból tudnék 2-3 helyet, ahol naponta milliós nagyságrendű büntetéseket beszedhetnének.
2018. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan hogy aki meg az ordító kipufogó csővel jár felvan háborodva hogyha ő azt a kocsit megvette miért ne lehetne rajta az amit ő akar. Sajnos sose lesz egyet értés és valaki érdeke mindig sérül.(a világ legnagyobb szégyene ezek a sufni tuningok)


Egyik haverom volt felháborodva mert a hatóságnak nem tetszett hogy neki az volt az autó ültetés hogy kivágta a rugókat a kocsi alól.

Ő azért van felháborodva hogy ilyen hülyeség miatt csesztetik. Más meg azért mert az ilyenekért nem.

2019. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!