Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknek mindenre kiterje...

A rendőröknek mindenre kiterjedő hatásköre van, munkaidőben, utcán?

Figyelt kérdés

A napokban meccs volt nálunk ilyenkor a stadionhoz kis busszal hozzák a készenléti egységeket, és rendőr figyel a kis utcákra is. Amikor a főúton mentem, két csoportjuk kb 5 illetve 7 fős, motorral elhaladva néztek engem, de feltűnően, egyből a rendszámra gondoltam(mindig arra vadásznak, kocsiból is)

Én is néztem rájuk, először tiltásig húztam a gázt, lementem a főút végéig ott megfordultam, majd ismét elmentem mellettük egykerekezve.


Hogyan kezelik az ilyen dolgokat? van ahol ezért rögtön igazoltatnak, és büntetnek valami ürüggyel?


2018. okt. 22. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked üldözési mániád van...


Amúgy igen, nálunk már volt rá példa, hogy ezért megcsaptak valakit. Nyílván egy xaros KR-és nem fog közlekedési kihágásért elkapni, mert 1) nem ért hozzá, 2) nincsenek náluk a megfelelő bírság papírok, de egy közlekedési osztályon/alosztályon dolgozó nyakon csap. Amúgy ne arcoskodj a motorral, nekem is van, de nem kell attól még normáltalan módon közlekedni. Ezért rühellik sokan a motorosokat...

2018. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Provokáltad őket, ha jól értem. Igen, én megbüntettelek volna valami ürüggyel a helyükben, meg is érdemelted volna.
2018. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van aki ert hozza, sokan mennek at kr-hez a nagyobb penz remenyeben, es van aki megtanulta megyen h mivel lehet megfogni a hulye arcoskodo motorosokat. En nem lennek ilyen bator a helyedben maskor, mert sose tudhatod h a "hulye kr-es" hol volt elotte. :)
2018. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!