Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon könnyebben...

Magyarországon könnyebben megúszná a sorozatgyilkos mint nyugaton?

Figyelt kérdés
Szóval zárt ruházat (nincsenek szövetminták,lenyomatok stb) ismeretlen áldozat,alibi és elégetné az akkor használt tárgyakatl.Damilt,esőkabátot,torna cipőt,úszósapkát (a hajszálak ellen) viselt volna.Utána gépzsírral bekeni,egy kis benzin és elégeti a dolgait majd kidobja.A test persze ott maradna minták nélkül.Szóval ha lenne itthon egy zseniális gyilkos nem ilyen Sólyi cigánygyerek.
2018. okt. 22. 21:17
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Jah,és a kamerák se vették fel.
2018. okt. 22. 21:19
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

És hogyan kerülte el a kamerákat? :thinking:


Nem ismerheti minden kamera helyzetét, plusz megeshet, hogy valaki éppen fotót csinált magáról és látszil a gyilkos arca.


A kérdésre válaszolva: Szerintem magyarországon könnyebben megúszná, kevesebb a kamera és a rendőrök sem zsenik, nem mintha nyugaton mindenki Einstein lenne, de azért jobbak, mint mi.

2018. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát ha egy sötét sikátorban ölné meg? Ott nem sokan fotózkodnak.
2018. okt. 22. 21:29
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem hogy maszkot visel.
2018. okt. 22. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Kit öl meg?

- Átlag ember

- Vagyonos ember

- Politikus


Fontosabb személyeknél bevethetnek biodetektíveket is akik szagmintát vesznek így ha gyanúba kerülsz elég nagy eséllyel buksz le. Sajnos azt nem tudom nálunk mennyire elterjedt a biodetektívek bevetése, erről nem találtam infót :/


Sikátorba? Valahogy bementél oda, az ott / a közelben csövezők szemtanúk. Oké, hogy maszkban vagy, de lehet egy járási stílusod amiről nem is tudsz (nekem is van) amire ha nem figyelsz a nao 0-24 órájában akkor előjön mivel mindenkinek van egy egyedi "járása".


Mivan ha a sikátorba odanegy egy másik gyilkos, nála vsm fegyver / kés akkor a damiloddal sokra nem mész :D


Sorozatgyilkosoknál mivel folyamatosan ölnek egy idő után mindíg becsúszik egy hiba, a gyilkos elbízza magát, kifelejt egy egy részletet. Ritka az olyan sorozatgyilkos aki nem ejt hibákat, de persze vannak ilyenek (Jó pálda erre a Zodiákus és Hasfelmetsző Jack)

2018. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Átlag ember,tanár az meg hogy egy másik gyilkos pont ott legyen elég kevés az esély :D
2018. okt. 22. 21:59
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha meg idegen vagyok a környéken nem sokan fogják felismerni a járási stílusom,arról nem is beszélve hogy a hazai rendőrök nem Columbo meg Sherlock leszármazottai.
2018. okt. 22. 22:00
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

Lehet nem pont gyilkos, hanem egy önbíráskodásra hajlamos ember, amiből van pár :D Látja, hogy te kinyírsz valakit és úgygondolja, hogy szemet-szemért, gyilkosságot-gyilkosságért és előrántja a kését mivel legálisan lőfegyvert tartani macerás kedves hazánkban .-.


Attól is függ hol ölsz meg valakit, nrü mindegy, hogy Bp re mész ölni vagy valami 500-1000 fős kis faluba ahol van egy iskola.


Ha a faluba mész akkor ott elég sokan üldögélnek kint, mindenki ismer mindenkit, azt is tudják mikor sz@rt utoljára a másik, fel fog nekik tűnni egy usmeretlen kocsi, a félősebb a rendszámot is leírja mivel gondolom nem gyalog mész majd :D


Ha Bp re mész, sok a kamera nsgy a népsűrűség, nehéz teljesen elhagyatott helyet találni ahol kamera sincs és más rossz arcú emberek.

2018. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hát,szerintem kicsi az esély hogy pont Dexterel találkozzak..:D

Mi van ha nem kocsival megyek? Hajnali 4 órakor csak nem ücsörögnek kint főleg télen.

2018. okt. 22. 22:10
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Hát akkor hogy ölsz meg egy tanárt? :D Tapasztalaim szerint csak a konyhás volt helybeli, a tanárok mind a 10 km re lévő városból jöttek :D


Meg 4 kor még falun is alszanak általában, nem sok ember van akit ott meg tudnál ölni :P


Ha esetleg későn írnék bocs, csak mivel ez új regisztráció 5 percenként írthatok választ

2018. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!