Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem foglalják le a...

Miért nem foglalják le a bizonyítékot?

Figyelt kérdés
Barátnőmet meglopta az albérlő. Elköltözött. Megtörtén a feljelentés,a tételek jegyzőkönyvezése,házkutatás. Folyamatban van az ügy. Közben ha van személyes kép,azt átküldöm a barátnőmnek,mert őt ügye tiltotta. Látszik,hogy a nemrég készült képen ott van az a cucc,amit tőle loptak.

2018. nov. 13. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé zavaros ez a kérdés. Most akkor kinek és milyen bizonyítékot kellett volna lefoglalnia? És mi köze a rendőrségi nyomozás során lefoglalt bizonyítékoknak ahhoz, hogy valaki letiltott valakit valahol? És most akkor van kép vagy ha van kép, és miért nem a rendőrségnek van elküldve ha van kép? Viszont az, hogy mutatsz egy képet egy tárgyról az nem igazán bizonyítja, hogy azt a tárgyat ellopták, főleg hogy ki lopta el. Viszont kép alapján már számonkérhető lesz a gyanúsított ha megtalálják nála azt a tárgyat.
2018. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a drogos haverjaiddal csetelsz, próbálj meg értelmes mondatokat írni.
2018. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A barátnőm leadta az ellopott tárgyak listáját a rendőrségen. Elmentek a volt albérlők új albérletében és ott hagyták azt a tárgyat,amit bejelentett a barátnőm,hogy ellopták. Hivatalosan ismeretlen tettes ellen kellett megtenni a feljelentést.

Második válaszoló! Nem tudom kinek szántad a válaszod,de az első válasz normális és én se vagyok drogos hülyegyerek. Csak nincs időm az írogatásra.

2018. nov. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!