Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kispesti rendőrség várótermé...

A kispesti rendőrség várótermébe miért tilos bemenni?

Figyelt kérdés
A kispesti rendőrségen nem engednek be a váróterembe ha elkísérek valakit,mondván hogy csak az léphet be az épületbe akit hívtak és erről papírja is van. Mindezt olyan stílusban,hogy azt érezzem egy műveletlen ostoba vagyok hogy még ezt se tudom. Télvíz idején nem kellemes kint az utcán várakozni. Sehol máshol nem tapasztaltam ilyet,valami komoly oka lehet.

2018. dec. 3. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

1. Miért kell bárkit is "elkísérni"? Ne kísérgesd, hanem menjen egyedül.

2. Ha feltétlen ragaszkodsz ahhoz, hogy vele menj, akkor a közbeesö idöben találj ki valamit magadnak, ne az utcán ácsorogj. (Rengeteg minden lehetséges, ebbe ne köss bele)

3. Feltehetöleg azért nem lehet bemenni, mert a balhés emberek egy csomó haverral mentek és kész volt a verekedés.

2018. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,nem szándékom bármibe belekötni. :) Nem azért kísérek el valakit mert egyedül nem talál oda. Ha már van váróterem akkor legalább ki kéne használni nem lehajtani az embereket. Így csak egy kihasználatlan helyiség. Persze ha nem lenne egyáltalán várójuk,vagy letagadnák,senki nem szólna érte. 😜
2018. dec. 3. 18:28
 3/6 A kérdező kommentje:
A zöldet küldtem,tényleg lehet hogy a balhés verekedők miatt van.
2018. dec. 3. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrségi objektumba csak idézéssel mehetsz be, esetleg ha feljelentést szeretnél tenni. Kísérőként csak kiskorúval. Ez nem egy vasútállomás hogy csak úgy bemegyek melegedni.
2018. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem valószínű hogy csak idézéssel lehet bemenni,aki feljelentést szeretne tenni annál sincs idézés. Ha nem így lenne mindenhol szabályt szegnének ahol beengedik az embereket. Ezt nyilván nem engedhetik meg maguknak.

Nagyon sok oka lehet annak ha valakit el kell kísérni,nem kell feltétlen kiskorúnak vagy teljesen önállótlan gyámság alatti személynek lennie.

A vasútállomásra meg csak érvényes jeggyel mehetsz be melegedni,ez ki is van írva a bejáratra.

Azért köszi a fáradtságot a válaszra,véletlen emeltem ki,egy másikat szerettem volna.

2018. dec. 5. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire okos vagy minek írsz ki kérdést. Ha nem hiszed el egy ebben kompetens válaszát akkor ne hidd.
2018. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!