Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nagy baj lehet abból, ha...

Nagy baj lehet abból, ha helyre hozok egy múltbéli hibát?

Figyelt kérdés
Igaz pár év azóta eltelt,és volt egy lány anno,akibe szerelmes voltam,de annyira dühös lettem rá,hogy fenyegettem irásban. Szerintem ennek megvan a bizonyítéka. Így is feljelenthet ha ezeket megbántam? Úgy is ha abbahagytam már évek óta? Nem lesz ebből semmi igaz? Vagy hagyjam? Azóta már megbántam,és azt kívánom hogy bár ne tettem volna. Csak ki szeretnék vele békülni.
2018. dec. 5. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha akart volna akkor feljelentett volna. Am szerintem hanyagold. Nem hiszem hogy kíváncsi rád azok után. Ha meg is bántad hagyd, ne kavarj az ėletėbe.
2018. dec. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha csak nem vagy valami elismert személyiség, és ezáltal évtizedekkel később a csaj nem fogja a sajtóban belengetni, hogy te valamikor ilyet műveltél vele, mint ahogyan manapság ez divat, akkor nincs belőle semmi gond.


viccet félretéve szerintem is azzal teszel a legtöbbet, ha nem kavarod fel a dolgokat.

2018. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!