Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nőnek sötétben miért biztonság...

Nőnek sötétben miért biztonságosabb autóval hazaérkezni? Lehet, hogy buta kérdés, de komolyan nem értem!

Figyelt kérdés

Az autóval általában nem lehet konkrétan a ház előtt parkolni. Egyébként az autó számára is veszélyesebb, de a legtöbbször fizikailag nincs hely.


A tömegközlekedéstől a sötét, kihalt szakaszon ugyanannyit kell gyalogolni, mint az autótól, ahol le bírok parkolni vele.


Egyéb előnye van?


2018. dec. 5. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és akkor megteszed ugyan azt a 200m-t a tömegközlekedésig, meg az autóig, de a metrón, vagy trolin, vagy buszon kerülsz könnyebben gonosz emberek közé akik ellen fizikailag nőként nem tudsz fellépni, vagy a kocsiban? Nemtudom, szerintem nem nehéz kérdés...
2018. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Roncs negyedtől roncs negyedig a közledés tényleg nem biztonságosabb autóval sem. De jobb környékről jobb környékig igen.
2018. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a jármű a kérdéses terület, hanem ahova érkezem, az a roncs negyed.
2018. dec. 5. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy.. az autóban talán biztonságosabb amíg benn van az ember. Am vegyél buggyant nadrágot meg kapucnis pulóvert ami buggyos. Szerintem nem akarod hogy az orkok megkívánjanak.
2018. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!