Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen szenteste is...

A rendőrségen szenteste is lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Ha pl. valaki dolgozik mindig csak a szenteste estéje szabad,aztán karácsonykor is dolgozik,akkor felveszik a jegyzőkönyvet szenteste is,ha valakivel valami történt és besétál a rendőrségre feljelentést tenni?

2018. dec. 23. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Igen, törvényes hülyének lenni.


Amúgy akár e-mailen is megtehetnéd.

2018. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
A legjobb alkalom, ki ne hagyd!
2018. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
vidd a családot is
2018. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor tehetsz feljelentést, de ha már korábban megfogalmazodott benned, ne éppen szent estére hagyd!
2018. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne lehetne, nehogy már a rendőröknek nyugodt szentestéje legyen...
2018. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam,nem is szenteste mennék inkább ,de utána nem tudom mikor érek rá,kifutok a 30 napból.

Vagy a 30 nap határidő az hülyeség?


Egyébként ,ha szenteste hülyének néznék az embert,hogy feljelentést megy tenni,akkor miért van bent egy nyomozó ügyeletben szent este is? Nem azért,hogy azokat fogadja akik bemennek mert aznap rabolták ki őket vagy éppen verekedés volt és 8 napon túl gyógyuló sérülés miatt szenteste lát el az orvos egy beteget és neki kötelessége feljelentést tenni. Mindezt pont szenteste.


Az év minden napján van bent a rendörségen nyomozó,aki ügyrletes egy irodában,gondolom nem véletlenűl.

2018. dec. 23. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
A 30 nap az csak magándindítványos bűncselekményeknél van.
2018. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!