Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fradista vagyok eddig oldallel...

Fradista vagyok eddig oldallelátóztam de most már szívesen megismerkednék a kapu mögötti légkörrel csak, h oda már nincs kivel menjek. Mi tévő legyek? 16/f

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 00:29
 1/5 A kérdező kommentje:
és véletlen rossz helyre írtam sorry
2010. jún. 29. 00:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm, attól függ, mit fogsz ott csinálni. Még az is lehet, hogy pont a megfelelő rovatba írtad :)


Komolyra fordítva: ha tényleg az tervezed, hogy mostantól a kapu mögötti szektorba fogsz járni, vedd meg a jegyed, és ha nem jön veled senki, menj egyedül. Ha fordulóról fordulóra a lelátónak ugyanazon a részén ülsz, előbb-utóbb úgyis összeismerkedsz másokkal.

2010. jún. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak azt nem értem miért kell ismerőssel menni. igaz hogy én is ismerőssel,ismerősökkel szoktam menni(merthát ha együtt indulunk el akkor minek vegyünk különböző szektorokba jegyet) de ha épp nem érnének rá hát mennék egyedül
2010. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
te rendőr vagy? :D
2010. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja 16 évesen :) (nem csak olvastam valamit aztán jött az ötlet h kérdést írok és ügyes voltam)
2010. júl. 9. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!