Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még rendőrnek tanulok kapok...

Még rendőrnek tanulok kapok pénzt?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok tervezek rendészeti szakközépiskolába jelentkezni de a képzés 2 éves és nappalin lehet csak elvégezni úgy tudom. De 2 évig miből él aki ott tanul?
2019. jan. 11. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezhetsz.25 éves korig lehet csak jelentkezni.
2019. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

25 éves korig lehetett régebben valóban, most nem tudom, lehet most is


amúgy adtak vmi alamizsnát, a vonatjegy kijött belőle + adtak kaját és koleszt ingyé


1. évet követően pedig már próbaidős izé lett az ember akkor már adtak némi fizetés mert 1 hét szolgálat 1 hét suli volt felváltva

2019. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molyember ***** válasza:
56%
Láttad már, mennyit keresnek a rendőrök? :D Egy vicc. Később se fogsz jól élni, még a suli kezd el szokogatni a csóróskodást.
2019. jan. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első hülyeséget mond. Ha jól tudom most valami 40év fölött van a korhatár. Az első évben míg hallgató vagy 29et kapsz, majd másodévben ha kineveznek akkor a próbaidős fizetést kapod.
2019. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SZücsöm ***** válasza:
Miért akarsz rendőrnek menni? Gondolkozz már 1 kicsit. Elmész i Mc be hamburgert csinálni vagy egy boltba kasszásnak és már többet keresel és 4ed annyit se sz*psz.
2019. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!