Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr akarok lenni tudom...

Rendőr akarok lenni tudom hogy kevés, de mégis mennyi lenne a fizetésem kezdőként? És mennyit kell kötelezően túlóráznom? Nagyon örülnék ha egy Rendőr válaszolna, vagy valaki olyasvalaki aki biztosan tudja.

Figyelt kérdés

#rendőr #fizetés #rendőrség #Rendőr fizetés
2019. jan. 15. 14:02
1 2
 1/11 anonim válasza:

[link]


Ez 2017-es

2019. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

220 ezer bruttó a kezdőké, ki van plakátolva vele minden kormányablak.

Ez 146 ezer nettó, ha nincs gyereked. Akik lent vannak kezdőként a határon azok sok túlórával 200 ezer felett kapnak nettóban. Gyári szalagmelóval többet kereshetsz, ez viszont kevésbé monoton.


[link]

2019. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az az álmom hogy Rendőr legyek, csak az a baj hogy nagyon keveset fizetnek, és sokat kell tulorázni.. Ajjj nem tudom mit tegyek 🤔
2019. jan. 17. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Tisztként kapásból 500 ezer bruttó (350 ezer nettót) kereshetsz.
2019. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Őrmesterkent kb 150netto korul, tisztkent a 350nettos beosztasba nem nagyon raknak ha igen akkor nagy makod van. Realisan ugy kb 220-250netto hadnagykent kezdobe.
2019. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legkisebb kezdő tiszti fizetés 347850 bruttó lehetne, ami gyerek nélkül 231320 Ft bruttó. Ebben 0 túlóra van, 0 éjszakai munka, legalacsonyabb "A" tiszti beosztás 1. fokozata (ez 7,4-es szorzó) , egy középfokú C nyelvizsga (ami végzéshez kell, 0,6-os szorzó), legkisebb veszélyességű munkakörhöz tartozó hivatásos pótlék (1-es szorzó, TEK-eseké 6,5!)

38650 x (7,4 + 1 + 0,6)

(ebből az

2019. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik 164cm vagyok csak ez baj? 🙁
2019. jan. 18. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Alkalmassági rendelet szerint:

"Az egészségi alkalmassági vizsgálatoknál férfiak esetében minimum 165 cm, nők esetében minimum 160 cm testmagasság a megkövetelt. Ezen értékek alatt az I. kategóriában csak „AN” minősítés hozható.

Lehetségesek olyan szakmai területek, ahol speciális feladatokat kell ellátni, és a testmagasság meghatározó lehet. Ennek érdekében az említett értékektől eltérés lehetséges."

[link]

2019. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SZücsöm ***** válasza:
Tökmindegy mindenkit felvesznek mert már csak a nagyon naivak és a "mucsaröcsögén" élők (mert nincs ott munka) mennek rendőrnek. Hidd el nem akarsz te rendőr lenni mert az álmod nem 1ezik meg a mai valósággal. Nem véletlenül szerel le minden valami sütnivalóval rendelkező rendőr. És az a vicc hogy már a vezetői pozíciókból (Tevéből) is menekülnek. Arról már nem is beszélve hogy 164 cm el ne nagyon akarj járőr lenni nem csak a te érdekedben de a lehetséges járőrtárs érdekébe se. Elég sz*r úgy bírkózni a 100 kilós kan cigánnyal hogy a társad 164 cm és kb 60 kiló vasággyal. Persze ha az álmod a csövesek b*sztatása a cigányok és drogosok pesztrálása és a leges legfontosabb az állandó helyszín bírságolás.... akkor mindent bele.
2019. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De más szakmában nem tudom magam elképzelni, milyen szakma van ami még hasonló a Rendőrséghez és nekem megfelelő lenne?
2019. jan. 20. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!