Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy kell rendőrségen utazás...

Hogy kell rendőrségen utazás költségtérítést kérni?

Figyelt kérdés
Tanúzni idéztek be 100 km-el arrébb a lakhelyemtől, semmi kedvem elmenni, mehetnék kocsival de azt nem fizetnék ki, vonattal fogok menni. Hogy zajlik az utazásnak a megtérítése. Már a vasúton számlát kell kérnem a jegyről?
2019. jan. 16. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérek szépen utazási költségtérítést.
2019. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell számla, csak vonatjegy.

[link]

2019. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ügyem, ahol én voltam a sértett. Beidéztek 2 hónap múlva, kérdezgettek, persze ki a fene emlékszik már akkor pontosan. Egy igazi sekkfej volt a rendőr jószág. Amikor mondtam, hogy kérek költségtérítést, azt mondta, hogy nincs rá keret. Nem volt nagy összeg, de miután aláírtam, az amúgy tök felesleges papírokat, elküldtem az anyjába.
2019. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem rendorseg, de ugyeszseg volt. Ok kerdeztek meg es szepen a vegen ki is fizettek ugy, hogy az odajegyet megduplaztak. Korrekt volt.
2019. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!