Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten mennyit romlott a...

Budapesten mennyit romlott a közbiztonság?

Figyelt kérdés

Itt is rendőrhiány van ill. hígul az állomány.

Arányaiban egyre több a szegény, a lecsúszott ember.

Alapvetően egyre több az ember, nagy a tömeg.

Stb.


2019. jan. 16. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem romlott, bár statisztikát nem is néztem róla. Nap mint nap bejárok a városba és nem érzem jobbnak, vagy rosszabbnak a közbiztonságot mint X évvel ezelőtt.
2019. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14,3%-ot.
2019. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mihez képest. Mert a 70-es években, ha letettük a bicajt és fociztunk, nem lopták el. Ma meg lelöknek róla.
2019. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emlékszem abban az "átkos" Kádár rendszerben, hajnalban mentem dolgozni, a bolt elé kivolt rakva a tejesüvegekben a tej, rátettem az üvegre egy forintot elvettem egy literes tejet, ezt rendszeresen. Délben mentem kaját venni a boltba visszavittem az üveget és kérdeztem a boltost hogy megvolt a tejpénz? aszongya még több is volt mint amennyi járt volna, na most csinálja ezt meg valaki ha tudja!
2019. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 5-10, akár 20 évben.
2019. jan. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!