Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki Rendészeti Szakgimnáziumba...

Aki Rendészeti Szakgimnáziumba jár (t) tudna segíteni? (lehetőleg a mostani évfolyamoktól)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben ha minden jól megy és felvesznek, Adyligeten kezdek majd tanulni. Viszont pár dolog nem tiszta, tudna rá valaki válaszolni?

1. Több szakirány is van a 2. évben. (közrendv., közelekdésr., stb.) Ezek közél én választom ki melyikre szeretnék szakosodni, vagy előírják létszám alapján?

2. Rendőrség / Készenléti Rendőrség... Általában hol végeznek többen? Mi alapján dől el, hogy kit hova irányítanak? Figyelembe veszik azt, hogy én mondjuk a KR-hez szeretnék kerülni, ha végzek?

3. Ha elirányítanak a képzés után Pestről valahova, mondjuk Békés megyébe, mennyi időt kell ott lehúzni, hogy áthelyezéssel visszakerülhessen valaki Pestre?


Köszönöm előre is a segítséget!



2019. jan. 17. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlen, hogy még mindig van olyan ökör, aki elmegy havi 130 ezer nettóért :D

Közben meg akinek van egy kis esze, leszerel, sokan már a suli alatt :D

2019. jan. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel létszám hiány van felvesznek bárhova de inkább kr-re van nagyobb esélyed. Első válaszoló tanácsát is érdemes megfontolni. Még akár diplomával is keveset fogsz keresni. Ha kitartó vagy és tanulékony meg jól bánsz az emberekkel akkor van esélyed egy komolyabb beosztásra.
2019. jan. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a minősítést.. Olvasom én is a dolgokat rendszeresen, de ha valakinek ez az álma, akkor legalább egy lehetőséget kell adni a dolognak. Ha nem javulnak a dolgok nyilván én sem fogok ott maradni. De jelenleg az eddigi munkáimban nem érzem jól magam (pedig többet keresek) mert tudom hogy nem ezek azok amit csinálni szeretnék.

#2 Igen azt láttam, hogy a többség a KR-hez kerül csak nem tudom, hogy mi alapján történik a kirendelés :/

2019. jan. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!