Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségen is előfordul...

Rendőrségen is előfordul ilyen? Komolyan?

Figyelt kérdés

Egy rendőrbarátom mondta aki ugye már nem rendőr,leszerelt,hogy volt a kapitányságon olyan,hogy egyik nyomozó pénztárcájából eltűnt 40 ezer forint.

Azt mondta,nincs kamera csak lent a kapunál,és ott általában míg az irodákból kimennek a nyomozók wc-re ide oda,nem mindig kulcsolják az ajtót. Lehetséges,hogy egy kolléga bement,kivette azt bizonyítsa bárki aki tudja... Alkalom szülte a tolvajt,nem biztos de lehet így volt.


Szerintetek,mivel a rendőrök is emberek létezne olyan,hogy hozzányulnának egymás cuccához,ha alkalom van rá?


Nem nagyon hiszem,kamuzhat is a barátom,nem tudom.


Voltam már kihallgatáson mikor egyszer idéztek és azt vettem észre,hogy a rendőrségen összetartók a nyomozók,mintha testvérek lennének ezért is nehezen tudom az ilyet elképzelni.



2019. jan. 19. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges. Egyébként az "eltűnt 40eFt" nem csak lopás miatt tűnhet el. Pl elvesztette, vagy elfeljtette, hogy reggel kivette belőle stb, csak miután megvan a balhé egyszerűbb inkább lapítani, mint bevallani, hogy vaklárma volt az egész. Persze nem mondom, hogy ez történt, csak azt, hogy ez is lehetséges.


"a rendőrségen összetartók a nyomozók,mintha testvérek lennének ezért is nehezen tudom az ilyet elképzelni."

Semmi ilyesmit nem vettem észre.

2019. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyi korrupt rendőr van én azon sem csodálkozom, hogy egymást meglopják :D
2019. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol, hogy vki rendor attol meg emberbol van, ha a papokat nezzuk ok is istent szemelyesitik meg, es isten nem hiszem, hogy fiukat fogdosna meg gyerekeket. :)
2019. jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első!


Én,ha kiveszek a péztárcámból legyen 40 ezer vagy csak 5 ezer és félreteszem,én emlékszem rá,nem felejtem el.


A rendőrök meg pláne nem felejtik el mert ők nagyon okosak.

2019. jan. 20. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:

"A rendőrök meg pláne nem felejtik el mert ők nagyon okosak."


Nyilván ez az alapja minden rendőrviccnek :D :D :D

2019. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te sem lehetsz sokkal okosabb utolsó.
2019. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!