Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha hamisan vádolnak meg abból...

Ha hamisan vádolnak meg abból mi lesz?

Figyelt kérdés
Exem feljelentett zaklatás miatt, ami azért vicces, mert fordítva volt. Állítása szerint ő szakított velem, utána 2 hétig irogattam neki. Nem teljesen, ezeket az üzeneteket be is mutattam a rendőrségen. Minden amit csinált a kapcsolatunk alatt azt megfordította, hogy én jöjjek ki rosszul. Van amit tudok bizonyítani, van amit nem, de avizsgálóhölgy nem éppen "velem" volt. Sok mindent szinte nem is engedett elmondani.
2019. jan. 28. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak nem a vizsgálóhölgy dönt. Mindent, amit tudsz bizonyítani azt mutasd be. Az exed úgyse tud majd semmit se felmutatni. Nem az dönt a jogban, hogy kivel van a vizsgálóhölgy, hanem kinek vannak bizonyítékai rá, hogy az ő verziója igaz. Ez esetben neked, így az exed fogja megszívni hamis vádaskodásért.
2019. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az exed a tárgyaláson majd csinál hisztit, előadja hogy nem mer utcára lépni miattad, mert fél a rendszeres zaklatásaidtól, tönkretetted az életét, zokogni is fog majd miközben beszél. Ha bírónő lesz a tárgyaláson, akkor nagy eséllyel beveszi az egészet és majd kapsz egy távoltartási végzést és valami jelképes büntetést. Bőven elég lesz pár dolog, amit nem fogsz tudni bizonyítani ahhoz, hogy ne ússzad meg.
2019. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!