Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti féltek a rendőröktől?

Ti féltek a rendőröktől?

Figyelt kérdés

Én sosem követtem el semmi bűntényt, de egyszerűen földbe gyökereznek a lábaim, ha rendőrautót, vagy gyalogos járőröket látok az utcán. Gyorsan odébállok és azt kívánom, bár húznának el, lennének máshol.


Valahogy egyszerűen ijesztőek számomra.


Ti hogy vagytok ezzel? Mit éreztek, ha rendőrt vagy rendőrautót láttok?



2019. jan. 30. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Minden embertől félek, aki bunkó és hatalom van a kezében.
2019. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Én "cápáknak" hívom őket, utalva a rendőrautó kinézetére és ahogy hirtelen felbukkannak körözve, mint a Cápa című filmben a tituláris szörny. Én sem vok bűnöző, de igyekszek meglépni a helyszínről, fő a békesség.
2019. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Titeket hívtak már be tanúként valami hülyeség miatt? Nem azt mondom, hogy olyan brutálisak, mint az ÁVH, de azért elég Orwelli a légkör, főleg egy pánikbeteg embernek.


Azóta, ha rendőrt látok, gyorsan befordulok egy kis utcába, akár gyalog vagyok, akár kocsit vezetek. Pár évet lefölöznek az ember várható élettartamából az biztos!

2019. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
62%
Én is inkább undorodom tőlük, mintsem félnék.
2019. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
4%
Én nem félek, mert nincs mitől. A régi rendőrvicces rendőrök már a múlté.
2019. jan. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha meglátnak engem,elindulnak az ellenkező irányba
2019. jan. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Én nagyon.
2019. jan. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem felek toluk, nem csinaltam semmit, nincs mitol tartanom. Voltam mar tanuskodni is, tuleltem.
2019. jan. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem készülök semmi rosszra és nem is csináltam eddig semmi rosszat. Tisztelem a rendőröket is. A vezetőikkel van a gond és gindolom azt vetítitek rájuk, lásd: tolvajkergetők, eleinte még köszönték a zsaruk a munkájukat a végén meg gáncsolták ahol tudták. Vajon miért? Hmmm
2019. jan. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Hát nézd. Én úgy vagyok vele, hogy inkább jöjjön szembe velem 10 rendőr és körözzön körülöttem 3 járőrautó mint 2 "jóarcú fiatalember" akikről már messziről látod, hogy bizony érdeklődni fognak, a nálad lévő dohányáru felől annak ellenére, hogy nem is ez érdekli őket valójában.

Belém már kötöttek belém nem egyszer, akkor ha ott van egy rendőr még meg is hívom egy sörre. Sajnos nem volt.

Én is feszélyezve érzem magam ha a környezetemben vannak de emellett biztonságérzetet is ad a jelenlétük.

2019. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!