Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki rendszeresen leereszti...

Valaki rendszeresen leereszti a kocsim kerekeit, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Sok-lakásos társasházban lakom, és ha éppen van szabad parkolóhely a saját kerítésünk előtt (közterület), akkor oda parkolok (nem mindig van hely). A beköltözésünk után nem sokkal az egyik szomszéd rám szólt, hogy ne álljak oda, mert az az ő "vendégparkolójuk". Nincsenek a parkolóhelyek kiosztva amúgy. Egy ideig a szomszéd épület elé parkoltam, de akkor meg azok szóltak rám, úgyhogy visszatértem a saját kerítésünkhöz. Azóta rendszeresen leeresztik a gumikat a kocsimon. Nem tudok hova parkolni, csak ha másvalaki telke elé teszem le a kocsit. Nem értem, hogy miért ne parkolhatnék a saját kerítésünk elé, véleményem szerint ez nem szemétség a részemről, mi is ott lakunk. Ti mit csinálnátok a helyemben. Feljelentés? (A többi lakónak van garázsa, nekem nincs)

2019. jan. 31. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teszel egy kamerat a kocsiba, ami szepen felveszi a delikvenst, amint leereszti a kerekeket. Aztan elviszed a felvetelt a rendorsegre, es feljelented rongalasert.
2019. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Szerinted be lehet úgy állítani egy fedélzeti kamerát, hogy a jobb oldali kereket lássuk rajta. (általában azt ereszti le) Vagy tegyem a kamerát a jobboldali ablakra? Akkor viszont a bal oldalon fogja leereszteni szerintem.
2019. jan. 31. 19:38
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
#1, mit rongált meg, aki leeresztette a kereket?
2019. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát a szelepet már tönkre tette. Cserélni kellett. Oké egy szelep nem drága dolog (+munkaköltség), inkább az a baj, hogy veszélyes, ha így ülök kocsiba. A gumisunk már újabban ingyen ellenőrzi a kereket, mert olyan sokat voltam nála. Azt mondta látszik a szelepen, hogy babrálják.
2019. jan. 31. 19:48
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk még kártérítést is kérhetsz, mert lekéstél egy fontos dologról!

Én hasonló miatt késtem el az apám temetéséről.

A kamerát meg úgy tedd, hogy

- vagy ne vegye észre,

- vagy tegyél mindkét oldalra, az egyik lehet kamukamera is.

2019. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni. Köszönöm
2019. jan. 31. 20:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha azt veszi a kamera, ahogy kolbászol az autód felé, majd el onnan.

Aliexpresszen 5 dollárért vannak kb. 2x2x2 centis1080p éjjellátós kamerák, amit usb kábellel tudsz táplálni powerbankról. Ez nem feltünő.

2019. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Beépített 200mA-es aksijuk is van, amivel 100 perc 1080p 30fps felvételt tudnak.
2019. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mAh
2019. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy valaki csinálja és nem a szelep rossz?
2019. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!