Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha alapból visszahúzódó és...

Ha alapból visszahúzódó és extrém introvertált vagyok, nem járok bulizni, nehezen barátkozom stb. van esélyen bekerülni rendőrnek vagy megbuktatnának a pszichológián? Az RTK-ra adom be a jelentkezést.

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esélyed, gyakorlatilag már analfabétákat is felvesznek. És ezt halál komolyan írom, tényleg így van.
2019. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai terhelés futás,fekvő, felhúzás...ez követelmény a fizikai alkalmasdág.

A pszichológiai végül is a higgadtságod, mivel balesetnél is jelen van a rendőr, lát vért, leszakadt testrészt, szétroncsolódott testet, úgye ez nem csak virtuális, ennek szaga is van, és súlya is, mármint a pszichédre.

Visszahúzódó vagy? Ügyetlen? Nehogy lábon lődd magad!

Figyelj arra, hogy határozott légy, amikor az előállítás gyakorlata folyik, tehát határozott, ne tutyimutyi, bár nem tudom mit értesz visdzahúzódás alatt, tűzharcban keresd a fedezéket.

Oszolj!

2019. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Áruld már el hogy intéznél egy házi perpatvart ahol 2 cigánycsalád összeverekedett? Oda se mernél menni! Pont hogy tökös gyerekekre lenne szükség nem pedig befordult ideggyenge bohócokra!
2019. febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem is szükséges írni, olvasni tudni egy rendőrnek. Viszont komoly fizikai alkalmasság, állóképesség, erő kell hozzá
2019. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 én úgy tudom,hogy 10-15x-ös túljelentkezés van,nagyon nehéz bekerülni.

Az erőnléti része nem jelent kihívást,nekem amúgy is a brutális fizikai erő elérése az életcélom.

2019. febr. 6. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Alapból alkalmas vagy rá, hisz mindenki rendőrnek születik
2019. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az alkalmassági rendelet szerint alkalmatlan mindenki, akinél mentális zavart állapítanak meg, ide tartozó enyhébb külön felsoroltak: "hangulatzavar, szorongás, disszociativ zavar, emocionalis labilitás"

[link]

2019. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És honnan veszed hogy 10x es a tuljelentkezes?
2019. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SZücsöm ***** válasza:
Még ha minden sikerül is. 1. kutyasz*r lesz a fizetésed. 2. kutyasz*r lesz a munkád 3. Vannak olyan perverzek akik szeretik az efféle kutyasz*rt vagy legalább tolerálják de te saját magadat fogod kínozni mert ezekkel az adottságokkal nem hogy a feladataid normális ellátására nem leszel alkalmas valószínűleg, de még a munkakörnyezetedbe se fogsz tudni beilleszkedni (és ezzel még finoman fogalmaztam, képzésen szét leszel sz*patva)
2019. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha RTK-ra megyek,több időm lesz edzeni,mert nem kell dolgoznom suli mellett és nem kell albérletet fizetnem,mert adnak kolit meg ösztöndíjat.

Ha más egyetemre mennék,akkor meg albérletbe kéne mennem és dolgoznom is kéne.Így meg nem lenne időm heti 6 edzésre

2019. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!