Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyeneket hogy hogy nem...

Az ilyeneket hogy hogy nem kapják el a rendőrök? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hamis okmányok témában olvasgattam a neten, és több helyen is láttam olyan felhívásokat, hogy csinálnak ilyen meg olyan hamis külföldi okmányokat, és volt adva email cím meg telefon is. Az ilyenekre miért nem válaszolnak rendőrök? És akkor simán el lehetne őket kapni. Feltéve hogy valósak ezek a hirdetések.
2019. febr. 21. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég vicces oka van, ahhoz hogy úgymond a közelükbe férközzenek rendelniük kell, az meg nem angyon jatszik itt rendőrségnél, hogy csalizik.
2019. febr. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted felhivod azt a telefonszámot és neki az otthoni házi telefonja csörög?


Amikre csak így rábukkansz 99% hogy kamu.

Vagy kapsz egy Papir cetlit rá írva hogy útlevel meg a neved mert csak poénból csináltak vagy az egész fake.


Hidd el ha így menne a bűn üldözés hogy egy hamisitó megadja az adatait a neten hamar befuccsolna a biznisz

2019. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem hajtanak gyorsan.
2019. febr. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!