Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik, ha valaki nyilván...

Mi történik, ha valaki nyilvánosságra hoz egy felvételt amin bűncselekmény történik?

Figyelt kérdés
Mi lesz Például ha valaki nyilvánosságra hoz egy saját készítésű felvételt, ahol mondjuk verekedést rögzített, ezt a rendőrségnek átadta mint bizonyíték, de ezen kívül nyilvánosságra hozza még a nyomozás lezárta előtt. Megteheti? Mi lesz, ha megteszi?

2019. febr. 22. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem hitelesített felvétel akkor a készítője kap bírságot és még a rajta szereplők is kártérítést követelhetnek. Nekem is volt ilyen esetem, megelőztem egy buszt és ráfékeztem mert megijedtem attól, hogy 90 helyett 92-vel mentem és kicsit jobban benyomtam a féket, felvett a sofőr, hogy én állítólag büntető fékeztem, feltett helyekre ,én bepereltem és kirúgták most árverezik el az ingóságait mert olyan pert akasztottam a nyakába. Én tudomásom szerint külföldön van, mentem kérni rá elfogató öarancsot, de állítólag nem lehet mert "csak" tartozik. Ne foglalkozz a felvételel, és ne filmezgess, kifogsz egy oéyan embert mint én aki tisztába van a jogaival és úgy járhat bárki mint a sofőr...
2019. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyenkor meg kell kérdezni a nyomozókat, hogy a bizonyítékot nyilvánosságra hozhatod-e. Ha már folyik a nyomozás, akkor nem tehetsz meg bármit.
2019. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1# remélem hogy büszke vagy magadra hogy tönkre tetted egy ember akár család életét egy ilyen hülyeségen.
2019. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!