Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy nem hiszi el a naiv...

Hogy nem hiszi el a naiv rendőség, hogy a gyerek lopkod?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyen a kollégákkal épp a közbiztonságot bedzéltük ebéd közben és eszembe jutott ,hogy Van a városban egy gyerek állítólag aki rendszeresen lop pénzt. Sáros a multja ,többször volt már elítélve,jelenleg két kapitányság is folytat eljárást ellene,utazóbűnöző is de nem zavarja,folytatja ezt az életet. A saját városában iscállandóan idézgetik a rendőrségre,de ahol nincs bizonyíték mindig kibeszéli magát és szüntetik megfelé mindig a nyomozást,tettes hiányában. Tudja mit kell mondani,rutinos,betanult,"szakképzett". Úgy követi el a bűncselekményeket,hogy ne legyen kézzel fogható bizonyíték.


Ez a rendőrség miért annyira naiv,hogy mindig idézgeti de külön ügyekben is ,hogy fáradjon már be kihallgatásra és nem gyanusítják meg?


Nem egyértelmű a multja valamint máshol jelenleg is folyik eljárás ellene?


Szerintem sejtik a rendőrök de mégsem tesznek semmit.


Én meg,ha 100.forintot ellopnék azonnal becsuknának.



2019. febr. 28. 22:00
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem naiv, csak hiába tudják a rendőrök, hogy ő követte el a cselekményt, bizonyíték hiányában nem tehetnek semmit. Ha így adják át az ügyészségnek vádemelésre, akkor a vágán mág a rendőrség ellen indulna eljárás...
2019. márc. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ha én sejtem rólad hogy te is tolvaj vagy akkor mi van?


Nincs bizonyítékom.


Vádat emelnének ellene azt úgy kiröhögnék a rendőröket.

Ha mész a srác után és levideozod hogy éppen jogsértést követ el akkor már el lehet indulni.

2019. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leírod, hogy többször volt elítélve, folyamatosan idézik kihallgatásra mint gyanúsított, és megkérdezed, hogy a rendőrség miért naiv? Mi van?

Honnan tudod, hogy kibeszéli magát? Honnan tudod, hogy nem tesz magára terhelő vallomást? 50.000 Forint alatti lopások esetén akár több lopást is egyben tárgyal a bíróság és rendszerint pénzbüntetést szoktak kapni.

Feltételezések halmaza a kérdésed. Hagyd meg a munkát a rendőrökre, ők veled ellentétben értenek a munkájukhoz.

2019. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azóta elítélték a gyereket, kérdező? Mi lett vele? Már nem lopkod?
2020. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudták rábizonyítani. Tanúként k8hallgatták, d Ő rabasz volt.

Okosabb volt a nyomozóhatóságnál.

2020. dec. 17. 18:01
 6/7 A kérdező kommentje:

*kihallgatták

*de Ő *ravaszabb volt

2020. dec. 17. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:
*ravasz volt
2020. dec. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!