Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért fel lehet jelenteni, ha...

Azért fel lehet jelenteni, ha csinálok egy YouTube csatornát, amiben kifigurázom, ki gúnyolom mások videóit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy én csak azért csinálnék csatornát, hogy egy másik csatornát gúnyoljak ki, mert nem jó az, amit csinál stb... de ez maradjon az én dolgom. Ezért előfordulhat, hogy fel jelenthet engem, vagy törlik a csatornám?

2019. márc. 16. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olyat csinálni ami elég embert érdekel egy feljelentéhez.
2019. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van kismillió ilyen csatorna.
2019. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kismillió ilyen van. De például arra gondoltam, hogy az az adott videós csinál szánalmas videókat, én meg ki parodizálom, el mondom a videóimban, hogy ez miért szánalmas stb...
2019. márc. 16. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Vagyis semmi eredetit nem állítasz elő, csak fikázol?
2019. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Igen, fel lehet, de vannak fokozatok.


Egy normál paródia működhet, de ha például a becsülete csorbítására alkalmas dolgot állítasz az már akár bűncselekmény is lehet. Pl.úgy állítod be őt mint tolvajt stb.

2019. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyit csinálnék, hogy amikor videót rak fel, arról beszélnék, hogy miért nem jó az, hogy le égeti magát. PL: Sziasztok! Ez egy újabb videó amiben XY ismét le égeti magát. Ebben a videóban a főhősünk neki állt minecraft clickbait videót elő állítani. Akkor nézzük is meg a videóját. Szóval főhősünk ismét úgy köszön be, mint a többi videós. Főhősünk-nek fogalma sincs, mi az a Watch Dogs 2 de azért csinált róla pályát. Hogy lehet ilyen szerencsétlen valaki? Stb... Tehát ilyen lenne egy videó
2019. márc. 16. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerinted ez nem lenne totál unalmas.
2019. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Csinálhatod, de vigyázz, hogy a mások leégetése helyett véletlenül nehogy magadat égesd le!
2019. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem fogom. Ezekre mindig oda figyelek :). Köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 17. 07:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Lefordítom magyarra: más sárbatiprásával akarsz felkapaszkodni a youtube vonatra, szubjektív vélemény alapján. Taps. Azon azért majd gondolkodj el, hogy sok videós panaszkodik arra, hogy a kommentszekcióban megjelennek a negatív kommentek, amik nem egyenlőek az építő jellegű kritikákkal. Nálad hemzsegni fognak az ilyen kommentek, és rengeteg fog téged ekézni, pont azok a követők, akiknek a videósukat fikáztad. Nyilván fognak védeni téged is, jó kis kommenthuszár csaták lesznek lent. Ez pedig remek fényt fog vetni a csatornádra, ahol a minőségi tartalom készül. (szarkazmus).


De mekkora megmondó kapitány vagy, ha félsz a következménytől? Videóban te leszel a hmcs (helyimenőcsávó), a való életben meg reszketve várod, mikor hozza a postás az idézést a polgári peres eljárásról az értesítőt? Taps.

2019. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!