Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy juthatott ki a rendőrségr...

Hogy juthatott ki a rendőrségről egy névtelen bejelentés, hogyan tehetik ezt egy emberrel?

Figyelt kérdés

Névtelenül hívtam fel a 112-t. Ők mondták, hogy értesítik a rendőrséget, nyilván bemértek és látták a számom... A lényeg, hogy megaláznak, próbálnak befeketíteni, hazudozni rólam, mert a barátok kiadták a delikvensnek a bejelentő nevét... 1000 fős VÁROS.


Hóbapokig nagymotoron!!! furikázott az egyik utcabeli 9 éves gyereke és annak haverja, aki kb. 10. Senki nem, mert bejelentést tenni, a gyerekeket már nem merték kiengedni...


Aznap már a 7. kört menték az utcában... Kocsival jöttem szabályosan, az egyik alig tudott megállni, majdnem elütöttem... A nem normális apjuk miatt én nem megyek börtönbe, nekem is jó volt a bicikli ennyi idősen felhívtam a segélyhívót a saját mobilomról, ők értesítették a helyi kapitányságot...


A rendőrség fél óra múpva jött... A motorosok addigra eltűntek, szerintem meg is büntették őket... Mindegy abbamaradt, hála az égnek.


Viszont amit az a család csinál, próbálnak lejáratni, röhög el, hazudpznak rólam... Szemembe nem mondják, de más visszamondta, hogy megtudták én voltam.


Gyűlölöm ezt a helyet, így bízzon az ember a rendőrségben... Szánalmas.


22/l


2019. márc. 18. 14:52
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
12%

Hasonlo kerdest tettél már fel.

HA jól emlékszem majdnem mindenki azt válaszolta, hogy ne hivd a rendőrséget.

Miért akartál magadnak rosszat?

Ja én is 1000 fős nem városba lakok, hat megyek az orvoshoz mar tudja mi a panaszom. A hirem hamarabb odaért mint én.

Gondolod a rendőrök diszkrétebbek???


Most már hagyd a francba őket, semmi közöd hozzájuk kerüld el öket.

2019. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ez még tavaly májusban volt... Azóta rágalmaznak.


Nem írtam ki hasonló kérdést sem.


Ja hogy ne hívjam ki a rendőrséget, nem ez a dolguk??? Ha elütött vopna a hülyegyereket, baja lesz, meghal, MEGYEK A BÖRTÖNBE, vagy jobb esetben is megbűntetnek...


Ez a szánalom... Nem az, hogy befoggják a szájukat, hanme bosszúból tönkreteszik valaki életét??


A rendőrökben nem lehet bízni, ez kiderült. Főleg, akik itt vannak... Most állítólag kicsapták a kapitányt, mert már a sokadik ittas halálos karambol van, meg egyéb szépségek, mert olyan jól végzik a munkájukat...

2019. márc. 18. 15:21
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan honnan hívtad a rendőrséget? Ott az utcán az autóból, otthon a ház elől, az udvarról, vagy bentről a szobából?
2019. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A szobámból, bentről a házból... A sajátobilomról, ami a neven van.



Ott a központban egyből bemérnek, plusz látják a számom, hiába tiltom le.


Nyilvános fülkéből kell, megtanultam ezentúl. Annyira nem mélyednek bele, hogy azbutcai kamerákat is lekérjék ilyen pitiáner dolog miatt...

2019. márc. 18. 15:28
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor valószínűleg tőlük ment ki. Egyébként nem utcai kamerában gondolkodtam, hanem hogy a nehezen megállós motoros incidens után láttak telefonálni.
2019. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Fordítsd meg a dolgot! Neked volt igazad és nem nekik, akkor miért te vagy zavarban, miért te érzed rosszul magad? EZT használják ki, hát ne hagyd!

Nyugodtan beszélj arról ha ismerőseiddel szóba jön a téma, hogy bizony, te legalább tettél annak a gyereknek a védelmében. Lehet, hogy az életét mentetted meg vele. Ha pedig azokkal találkozol akik piszkálnak, nyugodtan mond meg nekik, hogy megköszönhetnék neked, hogy nem kerülnek börtönbe. Hiszen ha egy ilyen korú gyereket baj ér valakinek a motorjával, akkor a tulajdonost vagy aki a gyereknek a motort odaadta, nem zárta el előle jól, azt kiskorú veszélyeztetése miatt, ha baj történt akkor még súlyosabb vétség miatt perbe fognák. Egy ilyen gyerekért az a felelős, aki az eszközt a kezébe adja vagy az eszközt nem zárja el tőle megfelelően.

Ha azok a gyerekek elgázolnak valakit, akkor a tulajdonos, a gyerek szülője kerül bajba miatta. Ha kárt okoznak, akkor neki kell megfizetnie.

Ne érezd magad rosszul, hiszen ezzel a bejelentéssel a gyereket védted és megelőzted a szülők, a motor tulajdonosának a meghurcolását is baj esetén.

2019. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
Majd idővel megtanulod, a rendőrségben nagyon nem szabad megbízni.
2019. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted a rendőrség ilyen hülyeség miatt fogja majd a te számod bemérni?

Nem logikusabb hogy te mondtad valakinek aki mondta valakinek es igy tovább?


Vagy mondok mást hülye gyerek motorozik majdnem neked megy gyorsan haza megy hogy apa a Jancsi bácsival majdnem ütközünk es 20perc múlva jöttek is a rendőrök.


Mennyi ész kell ahhoz hogy kitalálják hogy 1 hónapig nem jött rendőr mikor veled volt majdnem kocc jött rendőr.


Nem azt mondom hogy tuti nem a rendőrök voltak de hogy ilyen hülyeség miatt mérjék be a telod hááát...

2019. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
47%

1-es vagyok.

Teljesen igaz amit a 6-os irt, de attol, hogy bejelentetted attol meg a kisgyereket ugyanugy az utcán fogod látni.

Persze ne szégyeld magad mert jót akartál,

De azert azt gondolhattad volna hogy ez lesz. Ahol tudnak aládpakolnak abban biztos is lehetsz, de ne hagyd magad.

Ne magyarázkodj senkinek szerintem hanem két szóval rendezd le.


Még fiatal vagy, van még mit tanulnod

Szerinted egy 1000 főd városba ha van saját rendőrseg akkor nem tudják, hogy az a kisgyerek még nincs 14 eves?

Mondjuk nem tudom milyen motoron ült.


Tudják azok csak hát....

2019. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Azóta nincs motorozás egyáltalán, semmi, úgyhogy volt értelme, nagyon is!


Hát igen, rendőrségben ne bízz! Polgárőr a faszi, simán haverjai vannak ott, nem bemérik, hanem alapból ott a 112-nél megjön a GPS helyzeted és a telefonszámod. KIADTÁK! Ez 1000 %.


Így bízz meg a rendőrségben! Gindoltam rá, hogy begyek a kapitányságra, de úgyis letagadnának mindent!

2019. márc. 18. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!