Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy juthatott ki a rendőrségr...

Hogy juthatott ki a rendőrségről egy névtelen bejelentés, hogyan tehetik ezt egy emberrel?

Figyelt kérdés

Névtelenül hívtam fel a 112-t. Ők mondták, hogy értesítik a rendőrséget, nyilván bemértek és látták a számom... A lényeg, hogy megaláznak, próbálnak befeketíteni, hazudozni rólam, mert a barátok kiadták a delikvensnek a bejelentő nevét... 1000 fős VÁROS.


Hóbapokig nagymotoron!!! furikázott az egyik utcabeli 9 éves gyereke és annak haverja, aki kb. 10. Senki nem, mert bejelentést tenni, a gyerekeket már nem merték kiengedni...


Aznap már a 7. kört menték az utcában... Kocsival jöttem szabályosan, az egyik alig tudott megállni, majdnem elütöttem... A nem normális apjuk miatt én nem megyek börtönbe, nekem is jó volt a bicikli ennyi idősen felhívtam a segélyhívót a saját mobilomról, ők értesítették a helyi kapitányságot...


A rendőrség fél óra múpva jött... A motorosok addigra eltűntek, szerintem meg is büntették őket... Mindegy abbamaradt, hála az égnek.


Viszont amit az a család csinál, próbálnak lejáratni, röhög el, hazudpznak rólam... Szemembe nem mondják, de más visszamondta, hogy megtudták én voltam.


Gyűlölöm ezt a helyet, így bízzon az ember a rendőrségben... Szánalmas.


22/l


2019. márc. 18. 14:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%

A rendőrség nem tud telefonszámot és telefont sem bemérni!

Valószínűleg kitalálták (mondjuk nem nagyon bonyolult), hogy te tehetted a bejelentést, mivel a gyerekek elmondhatták, hogy majdnem neked mentek.


A rendőrségben megbízhatsz, az ostoba rendőrség ellen hergelő emberekben viszont nem. Ostobaság azt képzelni, hogy telefonhívásokat csak úgy be tudnak mérni, szánalmas.


Egy rendőr.

2019. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%

GPS koordinátát sem tudunk bemérni, csak bírói engedéllyel bűncselekmény gyanúsítottját lehet cellainformációk alapján...


Több hülyeséget ne találj ki! Így segítsen a rendőr az állampolgáron, amikor GYK-n meg köpköd az általa vélt dolgok miatt. Szánalmas.

2019. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Kedves Rendőr Úr!


Én ezt nem mondtam senkinek, még a szüleimnek sem, mégis kitudódott... Még véletlenül sem szóltam el magamat.


A kedves Papa polgárőr, az összes rendőrrel baráti kapcsolatot ápol. Ne tessék tagadni, sajnos igenis létezik ilyen.

2019. márc. 18. 17:34
 14/28 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem, a gyerekek ezt leszarták, azt nem mondták el otthon.

És igen, pontosan tudták, hogy nincs 14 éves sem a két kisgyerek, de a Papa miatt tettek rá magasról...


Ez csakis a rendőrségről jutott ki!

2019. márc. 18. 17:46
 15/28 anonim ***** válasza:
67%

Biztos, hogy nem, mert nincs olyan technológia, ami alapján tudnák, hogy ki a bejelentő!

A polgárőröket nagy ívben leszarjuk, mert általában csak a gyűléseken való ingyen pörköltért, és néha a jelvény meglobogtatásáért csatlakoznak.

Kitalálták, vagy tippeltek, hogy te voltál, és esetleg be is ismerted, ennyi történt.


Mondom mégegyszer, hogy megértsd, a rendőrségnek csak arra van eszköze, hogy a telefonszámodat rejtés esetén kijelzi, de minden másra nincs, csak az említett esetben, amit már fent írtam.


Fejezd be a mocskolódást, mert nagyon jól tudom, hogy ha valaki névtelenséget kér, akkor azt nem fogja tudni az intézkedő rendőr. Lehet a többi olvasót tudod hergelni, de engem nem.

2019. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Hát nem is hivatolból adta ki, ebből iagazd van, de együtt bratyiznak, meg nyaralnak... Vidéken így megy, én tudom, hogy máshol nem, meg szabályellenes, de itt nagyobb dolgok is voltak.


Az pont elég, hogy KIJELEZTE NEKIK A SZÁMOMAT! Az meg benne van a telefonkönyvben, elég sok ember tudja is itt.


Továbbá, ha valakit mocskolnak az én vagyok, és ez visszaélés. Nem a rendőrség mocskolása, hanem egy ember tönkretétele, pedig csak jót cselekedtem.


Nem, nem ismertem be senkinek, nem mondtam el senkinek az ég világon, nem látott vagy hallott telefonálni senki sem.


Ha meg kitalálták volna, kb. lehetne az utcából mindenki... És nem 1000 % biztosra tudják, hogy én és ócsárolnak.

2019. márc. 18. 18:06
 17/28 anonim ***** válasza:
59%

Akkor mondom sokadszorra, hogy az intézkedő rendőrök nem tudnak semmilyen adatot, csak a Hívás Irányító Központban jelzi ki a számodat, a rendőrök által kapott küldésén már nincs...

Gyermek korú személyt pedig nem lehet büntetni.


(Én is vidéki rendőr vagyok, és nagyon jól tudom, hogy az nem jelent semmit, hogy kivel nevetgélek, én legbelül tudom csak, hogy mit, miért teszek.)

2019. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%

Maradjunk annyiban, hogy ha igazad van, akkor is Gipsz Jakab szégyene, és nem a rendőrségé.

Te pedig a rendőrséget mocskoltad.

2019. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%
Most fogja irni hogy dehat naluk nem is Gipsz Jakab a rendőr
2019. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Feketeruhasember ***** válasza:
43%
Azért köpködnek rád mert be spionkodtad őket. Talán egy 1000 fős városban nem azonnal rendőrt kell hívni hanem odamenni és szólni az illetőnek hogy szerinted ezt miért nem kéne. Jó esetben ugyanazt a hatást éred el. Aztán ha nem értenek a szép szóból akkor legközelebb rendört hívsz. Azt meg nem gondolhatod hogy bemérték mert így nem látják...bizonyosan a gyerekek szóltak hogy veled történt az incidens apáék meg tudták ki vagy. Esetleg a gyerekek elmondták milyen kocsival voltál..aztán azt egy 1000 fős városban könnyű felismerni hogy kié. Azon lepődtem volna meg ha nem jönnek rá ki vagy.
2019. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!