Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van nem messze tőlünk egy...

Van nem messze tőlünk egy bérház blokk, mögötte meg egy névtelen utca (nincs utcanévtábla felrakva), az ott lévő egyik lakó már nemegyszer belém kötött / fenyegetőleg tett, amikor ott mentem el. Mit lehet tenni? Arra szoktam eljárni.

Figyelt kérdés

Először belém kötött, hogy arrafelé köszönni szokás aztán mondtam, hogy nem hozzá jövök, csak átmegyek és hogy hagyjon békén, valamit még beszólt ill. a nála lévő ásóval fenyegetőleges mozdulatot tett.

Másodjára pedig szintén amikor arra mentem el, teljes erőből kivágta a garázsajtaját és ilyen keménykedő mozdulattal ki állt elé (nyilván megfélemlítésből). Ekkor nem szóltam semmit neki, csak tovább mentem.

Mit lehet ezzel tenni? Az a névtelen utca egyébként két utcát köt össze, azért szoktam ott átmenni.


2019. márc. 19. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Legegyszerűbb köszönni szerintem.
2019. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért köszönnék neki ha nem ismerem és nem is hozzá megyek? Második alkalommal egyébként még észre sem vettem, csak azt, hogy kivágja a garázsajtaját
2019. márc. 19. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha tudod, akkor kérd meg apádat, hogy egyszer menjen oda ehhez az emberhez és kérdezze meg tőle, mi a baja veled. Nem fenyegetően, nem udvariatlanul, csak határozottan. Hogy az illető tudja, szóltál a történtekről.

Lehet, hogy összekever valakivel a pasas és azt hiszi ismered, illene köszönnöd, miközben te nem az vagy akinek gondol. Vagy nem igazi utca az az utca, csak átjáró a pasas telkén és nem szereti ha bárki használja. Ki kellene deríteni mi baja van valójában.

2019. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De akár köszönhetnék is neki, de ezek után? :(
2019. márc. 19. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek után is köszönhetnél neki. Pesten kezdenek az emberek ilyen trógerek lenni, hogy nem köszönnek ha találkoznak valakivel.
2019. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Apámat emiatt nem vonnám be, nem vagyok már gyerek csak nem tudom mit lehet tenni ilyen helyzetben, mik a jogaim. Igen, az az utca kérdéses, egyébként garázsok vannak ott.
2019. márc. 19. 15:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem trógerség ismeretlennek nem köszönni, főleg ha nem is oda megy az illető.
2019. márc. 19. 16:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az a tróger aki egy ilyen ürüggyel fenyegetőzik, na de ez csak az én véleményem.
2019. márc. 19. 16:16
 9/12 kovpet ***** válasza:

"belém kötött, hogy arrafelé köszönni szokás"


Akkor köszönjön...


Biztos amúgy, hogy nem az a baja, hogy ez nem egy utca, nem közterület, hanem magánterület? Csak nincs annyi agya, hogy ezt elmondja, inkább pattog.

2019. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem egyszerűen b*szom a csőrét, hogy képletesen szóljak. Látja hogy velem lehet cseszekedni és így éli ki magát.

Ha nem fenyegetőzött volna, akár köszönnék is de így már azt gondolom, annyit sem érdemel

2019. márc. 20. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!