Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Néhány rendőr miért vezeti...

Néhány rendőr miért vezeti félre az embert?

Figyelt kérdés

Tisztelek a kivételeknek,de arra értem,hogy mondta már így rendőr,hogy tanúval sosem ment még ügyvéd kihallgatásra a rendőrségre.


Érdekes,a héten mint tanú voltam kihallgatáson ügyvéddel és oké,hogy az ügyben eljáró nyomozó nem ismerte,kérdezte,hogy ki,meg kérte a meghatalmazást,de amikor mentünk az irodába meg jöttünk le nem is tudom,hány rendőr köszönt az ügyvédemnek,sőt kihallgatás alatt is bejött egy nyomozó behozott valami papírt annak akinél voltunk,az is olyan barátságosan köszönt,hogy " hello mizujs" ...

Szóval jó néhány rendőr köszönt az ügyvédemnek míg ott voltunk.


Akkor ebböl mi jön le? Hogy sokan ismerik az ügyvédemet a rendörségen,gondolom azért mert mégiscsak mennek tanúk ügyvéddel,nem is kevés.


Ráadásul az ügyvéd is mondta,hogy elég gyakori.


Akkor kérdezem én,hogy miért vezetik a rendőrök félre az embert,hogy á,sosem megy tanú ügyvéddel meg ilyenek?

Miért nem lehet őszintén elmondani,hogy igen szoktak menni tanúk ügyvéddel?


Nincs abból semmi,söt...


Nekem fontos lenne minden infó,mert máskor is ügyvéddel mennék,ha ilyen adódna.



2019. márc. 23. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Tanúnak mi szüksége ügyvédre? Ha azzal jönnél én ha rendőr volnék gyanakodni kezdenék.
2019. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ügyvédet ismerhették máshonnan, pl. mert a vádkottal jött.
2019. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Drazicc ***** válasza:
Már a tanú is ügyvéddel jön? Kezdem érteni miért ilyen gazdagok az ügyvédek :) Lehet, hogy nemsokára a rabkísérő őr is ügyvéddel fog járni:)
2019. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Honann veszed hogy az az ügyvéd csak tanukkal megy? Lehet gyanúsitottakkal is es onann ismerik.
2019. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ConnectCare ***** válasza:
A tanúnak szerintem sem szükséges és bár igaz lenne, hogy gazdagok az ügyvédek.
2019. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyszeri 60 ezer forintból még nem gazdagszik meg egy ügyvéd.


Viszont az má jó pénz neki,hogy minden héten három ügyben meghatalmazzák valamilyen üggyel,gondolok arra,hogy a nyomozati szaktól az ítéletig mindent az ügyvéd csinál,beszélgettünk az autóban,ismerős is,mondta,hogy mennyiért vállal el.pl egy lopást,nem írom ide ,mert az nem tartozik senkire,de jó pénz és szerintem is gazdagok. Viszont aki kirendeléseket vállal az nem sok pénz.

2019. márc. 23. 15:05
 7/14 A kérdező kommentje:

Első.

Az kevés,az csak egyszerű gyanú.

Azért,hogy valaki ügyvéddel megy nem bizonyíték.

Bemutatom mik a bizonyítékok; kaperafelvétel a cselekményről,ujnyomat minta,legalább két tanú aki az esetet látta,beismerő vallomás.

Az,hogy ügyvéddel megy a tanú,még nem is gyanú,mit is mondok én.

2019. márc. 23. 15:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vezetek félre senkit sem, nálunk még nem volt erre példa.

A védőket pedig azért ismerjük, mert rengetegszer találkozunk kirendelt védővel. Rendőrség azért fogvatartottakat is szokott tárgyalásra kísérni, elővezetett embereket, elzárással sújtható szabálysértéses stb.


De még mindig nem válaszoltál a kérdésemre! Megérte a pár tízezer forintot a jelenléte?

2019. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Meg.


Ha nem akkor ,meg sem hatalmaztam volna.


Ez nemmindennapi dolog úgysem.

2019. márc. 23. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem, tunúból gyanusított lehetsz?
2019. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!