Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez rágalmazás? Mit tudok...

Ez rágalmazás? Mit tudok tenni, hogy nyugtom legyen?

Figyelt kérdés
volt párom állítja és terjeszti, hogy megütöttem az apját. nem volt ilyen, ha lett is volna gondolom feljelent, de nem történt meg. Az elmúlt 3 hónapban feljelentett, hogy zaklatom, az volt a szerencsém, hogy megvoltak az üzenetek, hogy hazudik. Elegem van, hogy a rossz híremet akarja kelteni.
2019. márc. 24. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan
2019. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magánvádként az ügyészségen feljelentést tehetsz ellene. 10 ezer forintba kerül ennek az illetéke. Aztán az ügyészség 3 napon belül elbírálja, hogy foglalkozik-e az ügyeddel vagy sem. Ezen felül azt is elbírálja, hogy átveszi e a védelmed. Ha átveszi akkor nem kell fizetned semmit még akkor sem, ha vesztessz. Ha viszont nem vállalja át akkor neked kell ügyvéded keresni aki a BE-ben véd majd, de ha veszítessz akkor a bűnügyi költséget neked kell állnod és valószínüleg a kártérítést a vádlottnak, ha majd polgári perre megy emiatt.


Innen már te döntessz.

2019. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SZücsöm ***** válasza:
Szerintem a legcélravezetőbb az lenne ha felnőttek ként kezelnétek a dolgot. Ő balra megy te meg jobbra és ignoráljátok egymást a jövőben. Persze lehet éveken át pereskedni a semmin csak nem tudom kinek lenne az jó.
2019. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 4 honapban ezt követtem, nem foglalkoztam vele. Mindig kitalalt valamit. Mostmar unom.
2019. márc. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!