Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kiszámlázták az elővezetési...

Kiszámlázták az elővezetési költséget. Ha nem fizetem be "behajtják" ilyen esetben mi történik?

Figyelt kérdés
Bár azt se nagyon értem miért velem fizettetik ki ezt. Azt megértem ha eljárás alá vonnak mert van valami tisztázatlan jogi ügyem, de jó, hogy nem kell már a villanyszámlát is kifizetni a kihallgató irodában. Nevetséges. Ennyire nincs pénz? Vagy ez egy passzív adóforma? A baltás gyilkosnak is kiszámlázzák az elővezetési költségeit?
2019. márc. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Kb fél év mulva kapsz egy ujab idézést hogy vonulj be baracskára.

Inkább kifizettem.

2019. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tiszta kommunizmus.
2019. márc. 28. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Bocsika! Miért is kellett elővezetni?

Talán mert b'sztál bemenni az idézésre?


Nem kell csodálkozni, inkább örülhetsz hogy nem kapsz hozzá még büntetést is!

2019. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizeted be, akkor pár hónapon belül átkerül az ügyed a lakóhelyed szerinti önkormányzat adóosztályára. Ők küldeni fognak neked egy felszólítást erről. Ha pedig oda sem fizetsz, akkor inkasszózzák a bankszámláidat vagy letiltják a fizetésedet a munkáltatódnál.
2019. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt rendelet szabályozza. Még szép hogy neked kell állnod, hát ha nem mész be idézésre mit vársz? Örülj hogy nem kaptál rendbírságot mellé.
2019. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elővezetését annak rendelik el, aki nem fizeti ki időben a pénzbírságot, nem jelenik meg idézésen, nem vonul be a börtönbe felhívásra.

Mégis kinek kellene fizetni? Könyörögjenek, hogy tegyél eleget a kötelességeidnek?

Szerinted az normális lenne, hogy mindenféle költség nélkül a rendőrök rohangáljanak minden ilyen beleszarós emberhez, és könyörögjenek nekik...?

2019. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Hogyhogy miért veled fizettetik ki? Ki mással fizettetnék ki, ha a te lustaságod/sunyiságod/gerinctelenséged miatt kellett másnak ugrálnia?
2019. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!