Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megpróbáltál volna megszökni,...

Megpróbáltál volna megszökni, ha nincs rajtad bilincs?

Figyelt kérdés
Akár elfogás után, előállítás, szállítás közben, őrizetből, előzetesből,jogerősből.

2019. márc. 30. 06:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit csináltam és mit kaphatok érte. Ha 10+ akkor tuti.
2019. márc. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kb. tuti, hogy megtalálnak, másrészt akkor sokkal nagyobb büntetést kapnék, rosszabb helyre kerülnék...
2019. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkaptak akkor nem éri meg ellenkezni, mert akkor ők is bekeményítenek és azzal sokkal-sokkal rosszabbul jársz, mint akit tucatemberként lesittelnek.
2019. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, az időtől függ.

Életfogytiglani esetén nincs miről beszélni...

2019. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer megadatott a lehetőség, de nem éltem vele. (Kb 2-3 évet "vártam", 2év 2 hónap lett)


Kihozott a nyomozó az előállítóból, és megállított a kijáratnál bilincs nélkül. Két három lépésre tőlem két nyomozó beszélgetett az irodájuk ajtajában, ezért felelőtlenül otthagyva elment az irodájába valamiért, mielőtt visszavisz a fogdára. A két nyominger pár pillanat múlva befelyezte a beszélgetést, végigmértek, (öltöny-nyakkendő) és visszamentek az irodájukba!


Kb 3 percig álltam az utcára nyíló kijárati ajtóban, senkinek nem kívánom! R'hadtul mennél, de tudod hogy nem szabad! Ész, vagy szív?

2019. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
10+ év vagy életfogytiglan esetében lehetséges. Amúgy nem.
2019. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SZücsöm ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni max az e miatt járó plusz intézkedés végén azt fogják mondani hogy párszor arcra estél a betonon futás közben. + bíróságon + 1 dolog amit a nyakadba varrnak.
2019. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

XD

soha

:P

2019. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlen éri meg
2019. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
XD Én egyszer hátra bilincselt kézzel is megpróbáltam megszökni de nem jutottam messzire csak a vadaskert bejárati ajtajátol a vadaskert kapujáig jutottam xD am meg leginkább azért rakják rám a kékek a bilincset mert megpróbálok meglépni de jogosan senkinek sincs kedve psychiatriákat járni.na mind1 válaszom az hogy meglépnék oszt meg is próbáltam meglépni párszor
2020. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!