Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valóban bruttó 200 egy rendőr...

Valóban bruttó 200 egy rendőr bére?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a kampányarc is leszerelt mert kevés a fizetés, én viszont azt hallom ismerősöktől, hogy bőven nettó 200 felett keresnek , most mi az igaz?
2019. márc. 30. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet keresni a nettó 200-at, túlórával, mondjuk 168 óra alap, plusz 60 óra túlóra, tehát olyan 230 órára.

Mindezt Pesten.

Mert egyébként tényleg 130-140 nettó az alja, de ez is már éjszakás pótlékkal.

Ha beb asznak hivataliba, akkor kemény 115 ezer a fizetésed.

Nézz utána mennyien szerelnek le, én is lelépek nyáron 14 év után, úgy hogy tisztként voltam bent a rendszerben, mert ha nem felelsz meg az Eü alkalmasságin, simán kivágnak.

2019. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se gondolkozz a rendőri pályán, mert nem fizetnek meg, ha valamit elcseszel akkor viszont fizethetsz, ha nem vagy szimpatikus a parancsnoknak, szintén fizetni fogsz, eltűnik a költségtérítésed, eltűnik a betegpapírod, úgy lenulláznak pillanatok alatt, hogy el se fogod hinni, ami történik veled.

Nekem egy cimbim járt úgy, hogy meghúzta a rendőrautót, keletkezett egy kb 30 ezer forintos kár. A Rendőrség kifizettetett vele 200 ezret, de annyi haladékot kapott, hogy részletben fizesse ki.

Szal fél évig havi 9x ezer forintot kapott volna(ő is Pesten volt rendőr). Na akkor volt az, hogy sztornó, leszerelt.

Tőle tudom ezeket a jóféle történeteket.

Például volt, aki már fizetett egy ilyen bírságot és már a második jött volna(úgy hogy az első még le se járt), szal konkrétan azért jártak be dolgozni, hogy fizessék a büntit, mert kb ilyenekért elővesznek, hogy feltörik bent a szekrényed(WTF)és te vagy a f asz :D

2019. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jah, meg tényleg van ilyen is, hogy bemegy az 50 éves rendőr, nem jól hall a fülére, emiatt nem felel meg, aztán simán leszerelik.

Azért 50 évesen meg átmenni másik szakmába dolgozni elég gázos.

Van egy oldal, a Zsaruellátó, ott elég sok minden le van írva.

2019. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SZücsöm ***** válasza:
Azért nagyon jó számban vannak azok a rendőrök is akik k***a biztos hogy a fizikait már évek óta nem képesek megcsinálni mégse estek eddig még ki a rendszerből.
2019. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!