Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi időre vonhatják be a...

Mennyi időre vonhatják be a jogosítványom?

Figyelt kérdés
marhaságot csináltam...Egy hete este italoztam és másnap reggel autóba ültem, gondolván, hogy már kiment belőlem. Igazoltattak és 51 ezreléket mutatott...pedig nem éreztem semmit. Egyből bevittek, elvették a jogsit. Egyedül tartom el a családot, vezetnem kell, nem tudok sofőrt fogadni, a szerszámokat nem tehetem buszra...soha nem volt semmilyen ügyem.
2019. márc. 30. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
51 ezreléket nem mutathatott, mer már 4 ezreléktől halálos.
2019. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Jó lesz az szerintem 0,51 ezreléknek is. Amúgy nem sokra, max egy év. Mondom MAX, de inkább kevesebbre számíts.
2019. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Menjenek a p_csába...1 évig mi a bánatot csináljak jogsi nélkül?! Nem is voltam részeg, semmit nem éreztem! Bezzeg a sok demens 80 éves vén trotty 2 perc reakcióidővel jogosítványt kap!! Meg a rengeteg balfsz aki lefizeti a vizsgabiztost, egy párhuzamos parkolást nem tudnak megcsinálni! És a sok szerencsétlen, aki fosik a kocsiban, 60-el megy országúton, egy veszélyhelyzetben telerakja a nadrágját, kezelni nem tudják az autót! Ezektől miért nem veszik el?? Soha nem ültem autóba úgy, hogy előtte ittam és éreztem magamon a piát! Versenypályán mentem, vezetéstechnikai tréningeken vettem részt 25 évet, többszázezer km-t levezettem baj nélkül...és egy ilyen baki miatt 1 évig nem vezethetek? Hát dugja fel magának a törvénykönyvet aki kitalálta! 3 hónappal még csak-csak kiegyeznék...de 1 év is lehet...nonszensz.
2019. márc. 31. 03:21
 4/17 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálat volt? Mert az a hivatalos, nem a szonda.
2019. márc. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

#3-ra:


A második mondatod után írtak miatt megérdemled, hogy egy évre vonják be a jogosítványodat.

2019. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
#3: Blah, blah, blah, blah. Nyilván mindenki hülye, és csak te vagy helikopter, de a szabály rád is vonatkozik. Amit nyilván ismertél, és így lettél elég bátor ahhoz, hogy volán mögé ülj, ha ittál. Szerencsére most csak ehhez voltál elég bátor, nem arra, hogy megölj egy családot. Nem nagy a határ. Ha csak 1-2 hónapra is vonják be, remélhetőleg vagy annyira értelmes, hogy legalább a saját károdból tanulsz.
2019. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most félre ne érts de te vagy felháborodva?

Kocsiba ültél úgy hogy büncselekmény értéket fújtál.

Félre ne érts ha egy 0,21 0,22-t fújsz is megérdemled de te 0,5-öt fújtál.

Az azt jelenti hogy te nem este megittál 1-2 sört hanem keményen italoztál hajnalig hát ne mond már nekem hogy igy az nem veszélyeztette a vezetési képességeidet?

Nem éreztél semmit?

A KRESZ világosan kimondja


"a vezetési képességre hátrányosan ható szer befolyása alatt nem áll, és szervezetében nincs szeszes ital fogyasztásából származó alkohol."


Ezt te megszegted.Ha megöltél volna egy családot cseszhetnék hogy te egyedül tartod el a sajátod és te nem éreztél semmit.

Ne legyél felháborodva szerintem.

2019. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A kapitányságon még megfújatták 2x miután bevittek, vért nem vettek. Akkor 0.39 meg 0.45 volt az érték. Szóval még kb. 2 óra és ki is ment volna belőlem.


Amúgy meg mi ez az álszent, sarkítós rendőrduma? Mondom, hogy úgy éreztem, hogy józan vagyok. Másképp be sem ülök. 8 óra alatt nem ment ki belőlem, valószínűleg, mert boroztunk. Persze, rögtön 200-al halálos balesetet okozok, megölök 2 családot...állítom, hogy "ittasan" jobb reakcióidőm volt akkor mint sok embernek akik vezetnek (lsd. Öregek, bénázók) sőt szerintem majdnemugyanolyan mint "józanul". Elismerem, hogy hibáztam, tényleg, de ez sok. De ez, hogy max 40-50-es tempónál, ezerszer megtett szakaszon, az érzékelési határomon belül lévő marginális reakcióidő-csökenéssel halálos balesetet okozok, az nagyon nagy túlzás! Ráadásul az otthonomtól 5 percnyire mentem el valamiért a városba, soha az életeben nem igazoltattak errefele 25 év alatt. Egyszer csak beállt mögém a lámpánál, aztán zöld után levillogott. Meg se lehetett volna ott állni, tilosba állított meg a b@romarcú. Egy fiatal túlbuzgó kis csitri volt. Már majdnem hazaértem, 500 m lett volna...balszerencse.

2019. márc. 31. 10:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A bezzeg ezzel meg azzal dumád veri ki a biztosítékot.

Segítettem volna mit kell mondani a bírónak, de így nem.

2019. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Ő a túlbuzgó csitri mert te bűncselekményt követtél el?

Nem érted a problémát.


Van egy szabály.Te megszegted.Miért sirsz?

A rendőr azt tette ami a dolga.Egy szabály szegővel kevesebb.


Miért rájuk vagy kiakadva?

2019. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!