Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valóban rengeteg gyilkosság...

Valóban rengeteg gyilkosság van idehaza?

Figyelt kérdés

Egy mentőtiszttől hallottam, hogy rengeteg olyan esethez kell kimennie, ahol idegenkezűség volt megállapítható, azonban a rendőrség mindig igyekezett ezeket eltusolni (ugyanis nekik ez van sajnos kiadva), hogy a média ne kapja fel a sztorit.


Illetve hogy a hírekben megjelenített gyilkosságok valójában csak a töredékei a ténylegesen elkövetett cselekményeknek.


Ez mennyire igaz?



2019. ápr. 9. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol ugyanannyi a gyilkos...
2019. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

A kínaiai vietnámiak belharcairól szerintem nulla hír van.

Pedig olyan tömeggyilkosságokat szoktak rendezni egymás közt,ami egy amerikai híradóba is elmenne.

2019. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Emberek... én annyira vagyok kíváncsi, hogy a megjelenítettnél tényleg több-e a gyilkosság?
2019. ápr. 9. 20:19
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
több. most boldog vagy?
2019. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A hallható, észlelhető eseteknél persze hogy több, csak mértékkel számolnak be erről, valakinek így is sok a híradót hallani.
2019. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Emberek... én annyira vagyok kíváncsi, hogy a megjelenítettnél tényleg több-e a gyilkosság?"


Ha józan paraszti ésszel belegondolsz, biztosan több, mivel sokkal nagyobb eséllyel fordul olyan, hogy nem igazolható az idegenkezűség, pedig valójában az volt, mint amikor nem volt idegenkezűség, de tévedésből igazolják.

2019. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Hogy több gyilkosság lenne,mi mezei polgárok ezt nem tudjuk bizonyítani.

Inkább azt mondanám felgyorsult az információ-áramlás.Az interneten pillanatokon belül olvashatod a legfrissebb történéseket.//A Csernobili atomerőmű robbanása a Svédeken keresztűl hamarabb ért el hozzánk mint a magyar híradás//!

Elképzelhető az emberellenes cselekedetek elszaporodása,egyre több agresszív,elmebeteg honfitársunk hallat magáról,ha hozzátesszük,hogy a nemzetiség bűnözéséről nem készűl statisztika,a rendőrség igyekszik elfelejteni a jegyzőkönyv elkészítését,azaz nincsenek nyomok amivel elindulhatna.

Az tény,hogy régebben elszaladtak a tetthelyről a bűnőzők,mára ők is gyilkolnak.(a szemtanú tökéletes megfélemlítése).

A számítógépes játékoknak is köszönhető a gyermekkorúak brutalitása,azt hiszi ha olyan sokszor kell leütni,lőni,rúgni mint a játékban aki a pontok elérése után hal csak meg,az élő emberrel is ugyanezt teszi!

Az tisztán lemérhető sok a stressz mindenkinél,ki fog legközelebb bekattanni.Megnőtt az esetek száma a családon belüli erőszakkal gyerekeknél,idős emberek sérelmére.A könnyű célpontok nem mernek beszélni!

Igen beszélhetünk "töredékekről",hányszor halljuk az utóbbi években,hogy holttesteket találtak valahol,és hány éve halott.

2019. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyolult találni egy szándékos emberölés statisztikát. Magyarország kb ott van ahol Belgium, de a legtöbb európai országban (pl. Németország, Románia) majdnem csak feleannyi gyilkosság történik arányaiban.
2019. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Amikor megölték a soroksári kocogó nőt, akkor is el akarták hallgatni a nyilvánosságtól, csakhogy az elhunyt a Shobert Norbi ismerőse volt, ezért a Facebook oldalán nyilvánosságra hozta. Már akkor sejthették a rendőrök, hogy nem tudják majd megoldani az esetet.
2019. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni statisztikákat különböző országokból és az a benyomás alakult bennem ki, hogy érdemes más országokhoz is hasonlítani magunkat, ha kíváncsi vagyok az eredményre, mert ott is akarnak szépíteni és az arányok mégiscsak elhelyezik Magyarországot a térképen. Eszerint 42szer ennyi gyilkosságot követnek el a legrosszabb helyen és kb negyed ennyit a legjobbakon.
2019. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!