Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes feljelentést tennem?...

Érdemes feljelentést tennem? (Forgalmi konfliktus)

Figyelt kérdés

Ma reggel a főúton jöttem a munkába, a mellékútról kivágott elém egy hülye, nekem satuznom kellett, pár centin múlt, hogy nem jöttek hátulról belém. Neki természetesen "macisajt" volt. A pirosnál megállt előttem, kiszálltam szóvá tenni, viszonylag normális hangnemben. Erre elemi erővel nekem vágta az ajtót, hanyatt estem, beütöttem a fejem. Mivel közben váltott a lámpa visszamentem a kocsiba. Fejem azóta is fáj, rendszámát felírtam a baromnak. Érdemes emiatt feljelentést tennem?

ITT történt az eset: [link] jobbról, ahol a fehér kocsi áll.



2019. ápr. 11. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hero voltál, gondoltad ráijesztesz es kiszálltál. Ő ezt támadásnak vette, te meg pofára estél. Jelentsd fel mindenképp. Az első kérdés az lesz, miért nem ott, akkor hívtál rendőrt.
2019. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
100%
nincs tanú,utólag felesleges energiát pazarolni az egészre.
2019. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod bizonyítani? Tanuk? Felvétel?


Hagyd a francba!

2019. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!