Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Érdemes feljelentést tennem? (Forgalmi konfliktus)

Ma reggel a főúton jöttem a munkába, a mellékútról kivágott elém egy hülye, nekem satuznom kellett, pár centin múlt, hogy nem jöttek hátulról belém. Neki természetesen "macisajt" volt. A pirosnál megállt előttem, kiszálltam szóvá tenni, viszonylag normális hangnemben. Erre elemi erővel nekem vágta az ajtót, hanyatt estem, beütöttem a fejem. Mivel közben váltott a lámpa visszamentem a kocsiba. Fejem azóta is fáj, rendszámát felírtam a baromnak. Érdemes emiatt feljelentést tennem?

ITT történt az eset: [link] jobbról, ahol a fehér kocsi áll.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baleset, konfliktus, elsőbbség

ápr. 11. 09:00  Privát üzenet  

A válaszok
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Tehát hero voltál, gondoltad ráijesztesz es kiszálltál. Ő ezt támadásnak vette, te meg pofára estél. Jelentsd fel mindenképp. Az első kérdés az lesz, miért nem ott, akkor hívtál rendőrt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 11. 09:29 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

nincs tanú,utólag felesleges energiát pazarolni az egészre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 11. 09:31 Privát üzenet

Tudod bizonyítani? Tanuk? Felvétel?

Hagyd a francba!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 11. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti tennétek rendőrségi feljelentést ilyen esetben?
Ez zaklatás? Tehetek feljelentést? Fognak foglalkozni vele?
Tegyek feljelentést?
Sebességhatár betartása miatti konfliktus. Emiatt érdemes feljelentést tenni? Érdemben foglalkoznának vele?
Reggelre fekáliával bekenték a kocsimat. Ezért érdemes feljelentést tenni?
Tehetek feljelentést rágalmazásért?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!