Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi esettel szeretnék...

Rendőrségi esettel szeretnék tanácsot kérni, nem feltétlenül névvel, ezzel egy ügyvédet kell megkeresnem? Lehetséges telefonon tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
Pitiáner ügy, de szeretnék megkérdezni egy szakembert vele kapcsolatban, mielőtt komolyabbra fordulna az ügy.
2019. ápr. 16. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Írj. Itt vagyok. De mi a kérdés, miről lenne szó?
2019. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Előző vagyok.

Ez a kérdés egy szórakozás és kitalálás csak.

Valamelyik troll csak azért tette fel, hogy hátha olyan választ kap, hogy itt van egy büntetőjogban járatos személy és írjon.

Rájöttem egyből.

2019. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia. Nem vagyok troll. Csak tegnap bealudtam, de most írok mindjárt. Nem arra megy ki a játék, nem itt kerestem konkrétan, csak érdeklődtem, hogy tanácsot hol lehetne kérni.
2019. ápr. 17. 10:43
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Értem.

Amit privátot írtál, válaszoltam rá.

Ez nem rendőrséggel kapcsolatos dolog, csak büntetőjogban tudok választ adni , ezt te magad megoldod, lerázod azokat a kötekedőket.

2019. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, tisztában vagy vele, hogy egy olyan személynek küldted a privát üzenetet aki maga is sáros?

Volt 2 tanúkihallgatáson, és ő már tudós.

Sok sikert.

2019. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi?? :D


Nekem azt írta, hogy bűntetőjogban járatos :D

2019. ápr. 18. 08:04
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz vele, nem tudja, hogy hol dolgozom, nem is ismer. Ő egy rendőr , de amint látod nem is a kérdésedre válaszolt hanem elment más irányba, hogy engem leáztasson , mert így esik neki jól.

Én legalább őszíntén leírom, hogy nem vagyok jogász,de

jó nehány kihallgatáson már részt vettem, ezek tanukihallgatások ezalatt és jogász ismerős által kicsit jobban belelátok a dolgokba mint egy átlag ember.


Tehát amint láthatod, már ott kiderűl, hogy troll a gyerek, hogy nem neked válaszol érdemben, hanem itt égeti a többi válaszadót. Fiatal 28 éves rendőr azt mondja 10 éve az. Gondolhatod mit csinálhat munka közben.

2019. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztos jobban beleláttál a 2 tanúkihallgatás alkalmával a "dolgokba" mint egy jogász vagy egy rendőr, szánalmas.

Idősebb vagyok sajnos mint 28, és te sem ismersz engem. De az világosabb a napnál, hogy neked semmilyen tudásod nincs a büntetőjogban.

2019. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincsen. Legyen úgy.
2019. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:D


De egyébként ez rosszabb, mint a kommunizmus, hogy nem sétálgathatsz a városban...

2019. ápr. 19. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!