Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szinte minden harcművészeti...

Szinte minden harcművészeti edzőhelyen van rendőr is?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy jártam kungfu-ra ,járt oda rendőr is. Jártam aikido-ra,ott is volt aki rendőr volt. Most beiratkoztam kempo-ra ,tegnap voltam előszőr,modták, hogy van itt mindenki vegyes a csapat,van postás,van aki számítógép szerelő,van biztnsági őr van bolti árufeltöltő meg van egy rendőrgyerek is csak most nincs itt.

Azt figyeltem meg,hogy eddig ahová jártam mindenhol volt rendőr is.

Csak nekem volt olyan szerencsém,hogy mindenhol előfordult,előfordul rendőr is vagy tényleg mindenhol van legalább egy aki rendőr?


Ezekszerint a munkájuk során amely akciókat hsjtanak végre,földre nyomják a rablót,gyilkost stb,még vágynak +harcművészetezni.



2019. ápr. 24. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok rendőr oktató is van.

A képességeket pedig mindig fejleszteni, és szinten tartani kell, ezért járnak.

2019. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amikor aikidozni jártam, mikor a klubvezető edző nem volt ott, egy másik edző okatató tartotta, az is rendőr. Viszont, amikor jelen volt a vezető akkor csak simán edzett, vagy a vezetőedzővel mutatták a gyakorlatokat.


Viszontvaz aikido-t én nem nevezném annyira harcművészetnek, nem az önvédelemről szól, inkább hobbysport.

2019. ápr. 26. 09:54
 3/3 anonim válasza:
Általàban vannak mert ugye rendorok.. kell nekik a mozgás hogy formàban legyenek. Van aki kondizik van aki ilyen edzesekre jar. Eddig amilyen harcmuveszeteket kiprobàltam minden hol volt .. pl apum is rendor .. es kempo edző egyben .
2019. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!