Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy pályakezdő őrmester...

Egy pályakezdő őrmester kereshet nettó 200. 000-ret?

Figyelt kérdés
Érettségivel, nyelvvizsgával.

2019. ápr. 30. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Remélem nem, mert nem munka amit végeznek.
2019. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Felsőfokú nyelvvizsgával keres 180.000Ft-ot kb. egy pályakezdő járőr.

Magasabb beosztás esetén emelkedhet.

2019. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, kezdő 180 körűl, vagy még ugye alatta.
2019. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Kezdo jaror 150.000 ft a fizetese, a nyelvvizsga az szinttol fuggoen megemeli. Kozeppel kb plusz 15-20ezer netto havonta. Tuloraval elerheti, az kb 830 ft/ oraban van szamolva.
2019. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.


Most hiába pontoztok le, attól még az igazság, igazság marad. Egy átlag rendőr, amibe a nagy többség beletartozik nem csinál semmi, azon kívül, hogy az őrsön kávézgat, furikázik a rendőrautóval, meg feszít az egyenruhában, mert -szerinte- ő "valaki, holott nem.


Élő példa a kis városom, ahol a rendőrségtől pár méterre pénzváltóz üzletelgetnek több évtizede, mást meg bilincsben visznek be ezek a köcsög, ha kenyeret lop.

Szóval erről ennyit.


Le lehet pontozni, de a nagy többség utálja a rendőröket! Inkább elgondolkozni kéne, hogy ez miért van, de nem fogtok, ahhoz ész kéne, ami a rendőrségen megint nincs.


NA PONTOZZATOK LE!

2019. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem kéne kenyeret lopni utolsó, aztán nem kapsz bilincset de csak tipp.
2019. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

5-os, nincs igazad. Az a baj, nem latsz bele az egeszbe. Gondolom, volt valamifele atrocitasod a rendorseggel es azota akarmit csinalnak, neked nem jo. Sok ilyen ember van, akik abba a bizonyos retegbe tartoznak. Na ebbe a retegbe tartozok utaljak a rendoroket, mert nem fogjak fel azt, hogy ha valaki nem tartja be a szabalyokat, akkor a rendor megbunteti. Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni, primitiv emberek mindig voltak es lesznek is, addig a rendor “kocsog” marad.


Egyebkent minden ember jobban tudja mit es hogyan kell csinalni a rendornek, okoskodik, magyaraz, aztan csodalkozik ha a rendor is felveszi azt a stilust.


Pl az epitkezesen dolgozokat miert nem szidja mindenki? 6-kor felkelnek, 7-re az epitkezesen vannak, 8-ig reggeliznek, utana 9 fele dolgozgatnak kicsit, majd ebedszunet, delutani szieszta kis pihivel, ismet kis munka, majd lejart a muszak. Lassan haladnak megse szidja oket senki.


Masik pelda. Ha te elmesz az orvoshoz mert rosszul vagy, az orvos megallapitja, hogy xy betegsegben szenvedsz, erre a gyogyszerre van szukseged. Az orvosnak miert nem okoskodik senki, hogy milyen gyogyszer kellene, hogyan kene csinalni? Ja, persze azert mert az orvos ert hozza, nem pedig te. Akkor a rendor munkajat miert erti mindenki jobban a rendornel?


Ez a szomoru helyzet.

2019. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem baj elérik a köpködők ezzel a kormánnyal karöltve, hogy lassan minden tapasztalt rendőr leszerel, mert nem tud megélni a pénzéből. Vidéken már lehet érezni a hiányt, mikor 1 rendőr jut 5-6-7 településre, és néha még azt az egy szem rendőrt is nehéz beosztani.

Itt betörőket fogunk, kerékpártolvajokat, lopott járműveket találunk meg, sorolhatnánk. Ismerjük az összes helybeli elkövetőt, módszereiket, jellegzetes dolgaikat.

Én azt mondom, egyétek meg a szarotokat, amit főztetek Orbánotokkal, sokan megyünk, és csinálunk sokkal könnyebb munkát, több pénzért, ti pedig imádkozhattok a templomban, hogy ne történjen semmi, vagy ha történik, ne egy 20 éves sülthal rendőr menjen ki, mert ő sokkal kisebb eséllyel talál meg bármit is.

Ez a véleményem, ez a társadalom ezt érdemli, nagy semmit. Sokszor egy köszönöm is csak halkan hangzik el, pedig kávézhatnék is, ahogyan írod...

2019. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én láttam saját szememmel ,hogy a Debreceni Rendőrkapitányságon ,amimor gyslogoltam az utcán,este sötét volt és bent égett a villany a rendőségen,beláttam ott nem kávézott a rendőr, hanem mást csinált. Ült a széken, a két lábát feltette az asztalra és nyomkodta a telefonját, a másik meg nyújtózkodott.


Szolgálunk és védünk.


+ piszkáljuk aki ezer forintot lop, a nagy garázdának meg elsimítjuk az ügyét.


Engem, nem ér semmi baj mert én vigyázok az értékeimre, ha meg valami baj érne akkor biztos nem a rendőröknek szolnék, hanem máshogy oldanám meg a dolgot.

2019. máj. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerinted 12 órás műszakban nincs 45 perc munkaközi szünet? Azt a rendőrnek evés ivás, lábfelrakás nélkül végig kell csinálni?

Hülye gyökér vagy, ne leskelődj!

2019. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!