Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hányszor jonnek még a rendorok?

Hányszor jonnek még a rendorok?

Figyelt kérdés

Tegnap meg ma is ittvoltak tobbszor dudáltak, nézegették a házat és 5 perc után elmentek, bekellet volna mennen 1 hónapra fogdára, azért mert nem fizettem ki a 100ezres bírságit, idegesito nagyon hogy itt dudálgatnak, nemfogják fel hogy nemmegyek ki? Úgy van hogy ha egyszer jonnek akkor 5 napon belul még egyszer jonnek, aztán, de erre meg ma is jonnek meg tegnap is, vidéken lakok párommal és 20 éves lány vagyok.

Még meddig jonnek?



2019. máj. 22. 19:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jogsi nélkul vezettem egy egy nyomi robogot.. és ezért(!) Kedd, szerda, és még csutortokon is jottek, pénteken nem, még a szombat és vasárnap van és akkor letelik a 5 nap amin belul meg kell ismételni az elovezetés, de ez látva hányszor jonnel nem lepodnék meg ha jövőhéten is jonnének
2019. máj. 25. 07:47
 12/25 anonim ***** válasza:
Kislány nemtudom felfogod-e, de ülni fogsz :D
2019. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Megpróbálom úgy csinálni hogy ne.. pénteken az egyik szomszédunk odahívta oket hogy miért jonnek ennyiszer, és a rendor az hazudta hogy nagyon sulyos dolgot csináltam lol, meg mondta neki hogy legközelebb nem fognak már jelezni hanem mást csinálnak, aztán elovett ilyen kis eletromos bigyót ami zárfeltoro, meg ilyet mond hogy este 10kor még visszajonnek, de azt is csak hazidták, én mostanába amúgy az egyik szomszédomnál vagyok napok óta, egyik hozzászóló írta hogy nem tehetik tokre az altot mert ez nem az a kategória, (pénzbirság miatt szép is lenne...) de ezeket látva elképzelgeto, és az ajtonk az elég sokba kerult és ha az taszravágják...
2019. máj. 25. 09:01
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves ügyészasszony!

Ha a kérdező azonnal befizeti a bírságot, elkerülhető az űlés.

2019. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem.. semmi se
2019. máj. 25. 10:44
 16/25 anonim ***** válasza:

Senkitől nem tudsz kérni kőlcsön?

Szüleid?

A bujkálás az nem megoldás, az nem fog menni végig.

2019. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem, senkitől se tudok.
2019. máj. 25. 12:26
 18/25 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál hogy vállald a felelősséget?
2019. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor az ügyészasszony végrehajtja amit a be, meg a btk kíván kedves Levike.
2019. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A k..va anyázás után megmutattad az értelmi szinted.

Tök mindegy.

Vagy bevisznek és leülöd.

Vagy a saját lakásodba ülsz és rettegsz minden kopogáskor.

Életed igyis úgyis irigylésre méltó.

2019. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!