Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A linkelt kérdésben a hetes...

A linkelt kérdésben a hetes milyen kihallgatási technikákról ír?

2019. jún. 8. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennek a mondatnak a megértéséhez gyakorlati tapasztalat szükséges.

A válaszolónak vagy a rendőrséghez van/volt köze, vagy az ellenfél csapatában játszik/játszott.


Én az ellenfélében játszottam valamikor, és a válaszolónak zsaru-szaga van!

2019. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére engem még sose hallgattak ki gyanúsítottként. Az nem tudom minek számít mikor áldozat voltam, s behívtak hogy mondjak el minden részletet, de asszem nem ugyanaz.

És hivatalos személy se voltam soha. De kíváncsi lennék.

2019. jún. 8. 13:52
 3/11 A kérdező kommentje:
(Egyszer mondjuk leb@&sztam egy rendőrt, mint a pengős malacot, de az válaszul bevonta a forgalmimat. Büntetésül utána 2 évig érvényes műszaki, érvényes zöldkártya, hátsó- és féklámpa nélkül közlekedtem)
2019. jún. 8. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazi rosszfiú vagy kérdező ugye tudod?
2019. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azóta már megkomolyodtam, a szabályszegéseim meg elévültek. (Baleset nem lett, csak hatalmas fékcsikorgások voltak mindig mögöttem.)
2019. jún. 8. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Arról hogy burkolt kérdéseket tesznek fel, többször is kihalgatják vagy figyelik a test reakcióidat egy hozzáértő elég könnyen kiszúrja hogy ki mond igazat és ki hazudik.
2019. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ügyészasszony mindenkit letol, neki mindenki rosszfiú.


Én meg tanúként voltam kihallgatáson és amikor a nyomozó szabálytalanul kezdte a kihallgatást , kimondtam neki, hogy ez meg ez a paragrafus kimondja, hogy ilyet nem mondhat, mondtam neki, hogy hivatali visszaélést ilyemit szerintem ne kövessen el. És még, ha a beidézett ember mondja az igazat még a rendőröknek áll feljebb. Ők úgy gondolják, hogy nekik nagy a hatalmuk, nekik mindent szabad. Én nem engedem ám meg, hogy ankihallgatás törvénytelen legyen.


Az ember ne hagyja magát.

2019. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#1, #7-nek:


Ezzel csak óvatosan! Csak akkor alkalmazd, ha tanú vagy!


Gyanúsítottként kizárólag akkor, ha alaptalanul gyanúsítanak!

Ha túl-okoskodod a dolgot, aztán kiderül hogy te vagy az elkövető, akkor nem lennék a helyedben.

A lehető leg k'csögebb lesz veled!

2019. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó. A számbol vetted ki a szót.

Neked is tapasztalat?

Mert nekem is.

2019. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8, #9-nek:

Igen.


Bár azt is hozzá kell tennem, hogy én nem tudom megmondani, hogy hány gyanúsítottkénti kihalgatást ültem már végig.


Legalább 20-25-öt. :)

2019. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!