Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha facebookon ilyen üzenetet...

Ha facebookon ilyen üzenetet kaptam, foglalkozik-e vele a rendőrség?

Figyelt kérdés

Egy valakit feljelentettem, közöltem vele facebookon, hogy tudjon róla, ne váratlanul érje, de így sem tetszett neki, mert nem írom le a szót, hogy mit írt, de azt írta, hogy még találkozunk, ha máshol nem is de szembesítésen és ..., életveszélyesen megfenyegetett. Tudni kell, hogy ez az ember egy vadállatmódjára tud viselkedni, ha elborul az agya.


E-üzenettel foglalkozik a rendőrség vagy nem, hanem azt mondanák, hogy tiltsam le facebook-ról és nem tud üzenetet küldeni?



2019. jún. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem fog vele foglalkozni a rendőrség.

Ha tudod hogy ilyen vadállat, akkor miért húzol vele ujjat?

Vagy minek előzékenykedsz vele, hogy előre szólsz neki?

Különben mit vártál? Azt hitted meghív borozni hálából?

Én békés ember vagyok, de lehet hogy én is megpaskolnálak...

2019. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért, hogy ne váratlanul érje, hogy fel lett jelentve, szerintem jobb így, hogy tud róla és nem akkor derül ki, mikor behívják őt is engem is a biróságra azt nézzünk szembe a tárgyaláson.

Mondjuk én a rendőrségen jelentettem fel, de úgyis a bíróságon találkozunk.

Nem írhatom le a dolgot. Fogdosott, erőszakoskodott, ennyi. Meleg. Ráadásul roma is.

Privátra nem válaszolok.

Az a kérdésem, hogy életveszélyes fenyegetésért tesznek-e még pluszban valamit?

Mást nem írnék.

2019. jún. 9. 21:06
 3/5 tgt ***** válasza:
51%
Jelentsd a rendőrségnek a fenyegetést.
2019. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég , szent isten. Jézus krisztus ezt a .......


Te tényleg olyan hülye vagy hogy feljelentetted az illetőt és megmondtad neki? Darwin díjra pályázol?


Ilyen hülyeséget az égvilágon senki sem csinál.


Hihetetlen vagy

2019. jún. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy feljelentetted mert ezek után ha Veled történik valamilyen fizikai atrocitás akkor Vele is elbeszélgetnek majd a Zsernyákok.
2020. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!