Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kb. hány ügy van vagy hány %...

Kb. hány ügy van vagy hány % ügy van felderítve?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy a rendőrségen azonbelűl is a nyomozó alosztályon ahol ismeretlen tettes után nyomoznak, kb hány % van felderítve?


Láttam egyszer kb. 15 mappát a nyomozó asztalán, abból kb fele lesz eredményes felderítés vagy fele sem vagy mind?


Van aki azt mondta, hogy 15 ügyből kettő, ha feltudják deríteni, van aki azt, hogy a felét, de én nem hiszek nekik.


Szerintem attól is függ, hogy milyen embert hívnak be "tanúként".


Nem vagyok bűnöző csak érdekel a téma.



2019. jún. 12. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármit mondunk, nekünk sem fogsz hinni, csak a saját rögeszméidet hajtogatod. Legyél boldog a 70.000 forintoddal, vagy ami még megmaradt abból a pénzből. Ha a gyakorin töltött idő helyett elmentél volna bárhova dolgozgatni, már most többet kerestél volna.
2019. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na... mégegyszer mert ebből nem értettem semmit.
2019. jún. 12. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 58% van felderítve.
2019. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. jún. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!