Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Kb. hány ügy van vagy hány % ügy van felderítve?

Ezt úgy értem, hogy a rendőrségen azonbelűl is a nyomozó alosztályon ahol ismeretlen tettes után nyomoznak, kb hány % van felderítve?

Láttam egyszer kb. 15 mappát a nyomozó asztalán, abból kb fele lesz eredményes felderítés vagy fele sem vagy mind?

Van aki azt mondta, hogy 15 ügyből kettő, ha feltudják deríteni, van aki azt, hogy a felét, de én nem hiszek nekik.

Szerintem attól is függ, hogy milyen embert hívnak be "tanúként".

Nem vagyok bűnöző csak érdekel a téma.

Keress kérdéseket hasonló témában: rendőrség

jún. 12. 18:37  Privát üzenet  

A válaszok
Bármit mondunk, nekünk sem fogsz hinni, csak a saját rögeszméidet hajtogatod. Legyél boldog a 70.000 forintoddal, vagy ami még megmaradt abból a pénzből. Ha a gyakorin töltött idő helyett elmentél volna bárhova dolgozgatni, már most többet kerestél volna.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na... mégegyszer mert ebből nem értettem semmit.

# 2/4Időpont jún. 12. 19:11 Privát üzenet
Kb. 58% van felderítve.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 19:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi.

# 4/4Időpont jún. 12. 19:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány százalékos eredmény/hány területi mandátum kell ahhoz, hogy a Fidesz ne tudjon abszolút többséget szerezni?
Hány napon belül kell a törvényszéknek válaszolni egy fellebbezésre?
Hány Magyar miliárdos van?
A nemi eröszaknak van elevülesi ideje? Ha igen akkor häny het, honap, ev?
A magyar politikában hány% a komoly, szakpolitika, és mennyi a bullshit korrupció aránya?
Ha már van adókártyám akkor hány éves kortól lehet számlát nyitni?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!