Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csináltam egy face oldalt a...

Csináltam egy face oldalt a fodrászvállalkozásomnak, de egy rosszindulatú, irigy senki álprofilról elkezdte szidni a munkáim és le is értékelte az oldalt. Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le? Törlöd a kommentjeit - kész.
2019. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Hiába tiltja és törli a kommentjeit, mert csinál magának új profilt és kész.


Ez azért elég szmét dolog és nem etikus! Szerintem kérdezz meg egy ügyvédet, mert én hitelrontásnak érzem.

2019. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Feljelentheted igen.

De az eredmény sajnos nagyon kétséges.

A rendőrségnek a legkisebb dolga is nagyobb annál hogy ilyenekben nyomozzon, így bűncselekmény hiányában megszünteti az eljárást kb. pár hónap múlva.


Ha bírósághoz fordulsz akkor meg nem bizonyítható hogy pontosan milyen károd származott ebből és hogy ki az elkövető hiszen írtad hogy álprofil.

Így évek utáni pereskedést követően nem bizonyított kereset miatt elvesztheted a pert.


Pedig neked van igazad.

Sajnos ez a jogrend és a rendőrség mai Mo.-on.

2019. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyen általában nem simán egy "rosszindulatú, irigy senki", hanem valamelyik konkurencia a közelben. Ebben az esetben biztosan egy másik fodrász.

Ki kell kapcsolni az értékelést és a kommentálási lehetőséget (hogy csak te posztolhass). Ezt most nem tudom, hogy mennyire, vagy hogyan lehet megtenni, mert majdnem 10 éve voltam fent utoljára az FB-n (mivel IT-s vagyok :) ).

2019. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Sajnos ez a jogrend és a rendőrség mai Mo.-on."


Azt a "mai"-t kiradíroznám, mivel régen sem volt jobb. Egyedül a középkorúak nosztalgia által megszépített emlékeiben.

2019. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A világon bárkit feljelenthetsz akár Orbánt is.
2019. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Azt a "mai"-t kiradíroznám, mivel régen sem volt jobb."


Hogyne lett volna jobb. Feltolták neki a gumibotot rögtön csendbe tudott lenni.

2019. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így volt. Meg régen ha egy rendőr meglátott éjjel az utcán egy cigányt úgy el verte mint a lovat, aztán bevitte és szemelyit már csak az őrszobán kért tőle.
2019. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kár időt pazarolni erre...mondjuk a facebook oldal is szerintem teljesen felesleges. nem hinném, hogy annyival nagyobb vendégköröd lesz, ha ott is megtalálnak...cserében meg idegelheted magad az ilyenek miatt.
2019. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig ez megint az az eset, aminél kár pereskedni, mert neked kell bizonyítani, hogy téged ebből valamilyen kár ért (pl. forgalomkiesés, vagy valami egyéb negatív esemény)

Töröld/tiltsd le az illetőt, egyszer majd megunja.


Egyébként, bocsi az indiszkrét kérdésért, minden rendben van azzal a vállalkozással? Nem volt mostanában ügyfélnek negatív tapasztalata?

2019. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!