Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr válaszoljon vagy...

Rendőr válaszoljon vagy börtönőr, vagy rab vagy aki ült! A rendőr/börtönőr és civil ember között ellentét van vagy kedvesen viselkednek civil emberrel? A rabok és rendőr/börtönőr között ellentét van? Vagy tisztelheti a rab a rendőrt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi zokninak hívtuk az őröket. Tisztelet miért lenne?
2019. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Voltál már börtönben? Hány évet és miért?

Hát például azért mert ők felelnek ott a rabok életéért és ott ők a “pótszülők” . Ha egy rabot bántanak akkor a börtönőr segít rajta. De mindenki magát fényezi a rabok is és a börtönőrök is és mindegyik teljesen más választ ad :D

Én régen azt hittem,hogy éjjel bedobnak egy kígyót vagy vérszívó állatokat vagy direkt leoltjak a lámpát és nem engednek pisilni.

2019. júl. 5. 00:10
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Már hogy lenne közöttük ellentét? Nem is értem a felvetést...
2019. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak erdekel ez az egész tema .
2019. júl. 5. 00:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok börtönőr, de beszéltem már párral, civilben teljesen normális, átlagos emberek voltak, nem mondtam volna meg, hogy mi a foglalkozásuk. Persze én sem álltam hozzájuk előítéletesen, sztem itt van a kutya elásva, sokan agresszív állatoknak gondolják őket.

A börtönéletben viszont szigorú a hierarchia a rabok között, a többség természetesen gyűlöli az őröket, aki nem, azt hamar “árulónak” fogják titulálni, pláne a durvább körökben. Szóval nem jellemző az óriási tisztelet, de a rabok értelmesebb fele nem is keresi az állandó konfliktust.

2019. júl. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg nagyon érdekelhet ez a téma, mert már kérdezted tegnap is, igaz, akkor csak rendőrökre.

Nekem a kedves ilyen szövegkörnyezetben azt jelenti, hogy intim kapcsolatba kerülnek.

Egyébként nem vagyunk egyformák, kívül is belül is emberek vannak.

Nyilván egy gondatlan elkövetővel másképpen bánnak, mint azzal, aki megerőszakol egy gyereket.

Itt van pl. az a nő, aki tévedésből olyan gyógyszert adott a gyereknek, ami rá veszélyes volt. Ha elítélik, nyilván nem őt fogják a fegyőrök kipécézni maguknak.

Orvosi rendelő előterében láttam olyant, hogy a rabon kéz- és lábbilincs volt, vezetőszáron hozták. Amíg sorra került, kedélyesen beszélgettek.

De olyannal is találkoztam hasonló helyzetben, amikor a pasinak hátra volt bilincselve a csuklója, s felhúzták magasra, hogy csak előre hajolva tudott menni. Ez egyébként elvileg Magyarországon nem megengedett, ha jól tudom.

2019. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 embernek a börtön olyan mint valami kiképző tábor.
2019. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

"1-2 embernek a börtön olyan mint valami kiképző tábor.

" Miért bammeg mi legyen, nyaralás a bahamákon?

2019. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem te gyökér utolsó, hanem kényelmetlen büntetés a tetteiért.
2019. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Eddig 6 év 9 hónapot ültem, 14-szer voltam elítélve, az ország 3 különböző börtönében. A 14-ből 9-szer magamat védtem. Elégséges referencia?


Most próbáld meg "nem összecsapva" megfogalmazni a kérdésedet! Hallgatlak.

2019. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!