Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Autóban szexelni közszemérem...

Autóban szexelni közszemérem sértés?

Figyelt kérdés
Ha egy elhagyatott helyen, egy parkban éjszaka(amikor a madár se jár arra), vagy egyéb ilyen helyen (sötétben) szexel valaki az az?

2019. aug. 12. 12:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Lényegében olyan helyen, ahol nem lathat senki, es ha megis láthat akkor abba hagyják
2019. aug. 12. 12:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb szeméremsértés, mert azt ismeri a jogszabály, de az sem, mert: 2012. évi C. törvény a Büntető Törvénykönyvről, 205. §.
2019. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Közerkölcs megsértése, és igen.


De nyilván nem te vagy az első és utolsó, aki elhagyatott helyen csibészkedik. Bár ha érdekel a véleményem, ez csak azért jó, hogy elmondhast magadról, hogy ilyet is csináltál. Egyébként szerintem nem kényelmes.

2019. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Valami hasonló... Nekem 1-2 éve volt egy rajtakapásom, akkor 10-be fájt nekem és 10-be a csajszinak... Persze lovagiasan kifizettem az övét is. :) De az élmény amit kaptam előtte az csodás volt... :) Már pont öltöztünk, amikor megjelent a közteres brigád... :D
2019. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon a garázsban áll az autód, akkor nem, de ha az Astoria sarkán, akkor igen.
2019. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Abbol amit leirtam abbol te erre hogyan kovetkeztettél? 🤔
2019. aug. 12. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
A gépjárműben való tartózkodás közhelynek minősül tehát igen. Ezekszerint lakókocsiban se szabadna se pipilni se kakilni de kamatyolni végképp nem. Ugyanúgy mint szökőkútban se.
2019. aug. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 7-es! :)

A lehet, hogy a gépjárműben tartózkodás közhelynek minősülő kifejezés, de semmiképpen sem közterület. Mivel magánterület, ezért lehet a kocsiban cigizni (felhúzott ablakokkal leginkább) parkolóházakban is.


Szexelni is lehet, feltéve, ha kellően sötétített az üveg és nem látnak be. Utána meg mondja meg valaki, hogy nem csak csikizted a melletted ülőt és azért mozgott a kocsi... :) Nem bizonyítható. Teljesen színtelen üveg esetén ahol mindent látni persze más a helyzet :)

2019. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Akkor számít közszemérem sértésnek, ha a köz megbotránkozik rajta, vagyis, ha félreérthetetlen a szitu. Mi pl. csináltuk már egy egyterű hátuljában, ülések kivéve, mindenhol sötétített üveg, előlről elfüggönyözve. 1 srác próbált leskelődni, gondolom neki feltűnt, hogy kicsit ring a kocsi, de ő is elment, mikor megálltunk, és nem mozogtunk tovább. Jó volt 1ként. Sajnos a jard, már kis gyanú esetén is eljárhat, szóval a csikizés is csak addig az, míg nem látják, hogy lent maradt a slicced:D
2019. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdőben kell, ahol a madár sem jár. Oda leparkolod a kocsit, végzel és mész tovább.
2020. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!