Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor tiltják már be végre a...

Mikor tiltják már be végre a közerületen való dohányzást?

Figyelt kérdés
Rendezvényeken a legzavaróbb, nem mehetek el sehova mer mindenhol cigiznek, most is kint ülök a szegedi tiszaparton és 10 méteres sugárban legalább heten cigiznek.

2019. aug. 20. 20:40
 1/9 anonim válasza:
81%
még minimum 20 évig tuti nem
2019. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Majd az összes belső-égésű motor betiltása után.


Szerintem itt fejezd be.

2019. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

a dohányzást a belsőégésű motorokkal összehasonlítani...


Ilyet se hallottam még:)


Az egyik egy közlekedési ezköz(haszna elvitathatatlan) míga dohányzásnak csak káros hatásai vannak, haszna semmi


Így jogos a felvetés

Miért kell annak is mások bűzét szívnia aki nem dohányos?

2019. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Na aztán ha van haszna ha nincs, az autók füstje nagyságrendekkel magasabb, akkor az ellen miért nem ugrabugrál? Én sem dohányzom, de néha vicc kategória amit az ilyen nagy antidohányosok csinálnak.... Meg ez a 10 méter... akit 10 méterről zavar elmehet rendőrkutyának ilyen szaglással.
2019. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

A kérdező azt írta, rendezvényeken a legzavaróbb. A rendezvényen nem megy keresztül autópálya, nem tudom hogy jönnek ide az autók.

A másik, hogy az ellen miért nem "ugrabugrál"? Most Te vagy egy látnok vagy és showműsorokban lenne a helyed, vagy személyesen ismered az illetőt. Ha egyik sem, honnan tudod, hogy azok nem zavarják? Ebben a témában írt ki kérdést, nem fogja leírni az összes dolgot ami ezen kívül még zavarja. A gyárkémények füstje és az erdőtüzek szaga sem biztos hogy tetszik neki, mégsem írt azokról sem. Szóval maradjunk a témánál szerintem.


A dohányzás káros, ez tény. Én nem vánom ha más mérgezi magát vele, az ő dolga. De én nem véletlenül nem szívom, ne kelljen már mást füstjét szívnom. Én közterületekről nem, de a rendezvények területén biztos betiltanám és bírságolnék is érte rendesen, nem intézném el egy ejnye-bejnyével, meg egy "álljon arrébb legyen szívessel".

És megelőzve az "állj arrébb akkor" szöveget, ha minden 10 méteren dohányzik legalább 2 ember akkor esetleg haza tudok menni hogy ne szívjam senkiét.


De pl. a buszmegállóban is tilos, mégis dohányoznak ott is és ha meg mered szólítani még neki áll feljebb. És semmi következménye nincs, csak esetleg szóbeli figyelmeztetés és csinálhatja tovább a másik megállóban...

2019. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Remélem hamarosan. Engem is zavar.

Buszmegállóban, villamosmegállóban stb, szólok is neki, hogy ne a megállóban dohányozzon, ha nem megy arrébb akkor erélyesebben nyitom ki a szám.


Ne mérgezzen már engem is.

2019. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolod az állam a legnagyobb bevétele egyikével fog szórakozni. Ezért se korlátozzák a piát, pedig volt róla szó. De az kevesebb adó.
2019. aug. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd ha olyan kevés dohányos lesz, hogy nem számítanak a szavazataik. Akkor meg már nem lesz értelme.
2019. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy meghaljatok egy fél slukk cigitől, közben a városban 0/24 szívod a kocsikat. Ez kb olyan mintha 2-3 doboz cigit elszívnál. Megoldották hogy nem látszik de attól még ott van.

És akkor mindenki 8 személyes kisteherautóval járkál még a szomszédba is mert az a menő.

Ne mérgezzetek meghalok jaj.

2019. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!