Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Átvittem a telefonszámomat...

Átvittem a telefonszámomat vodafone-tól t-comhoz, de 5 napja nincs szolgáltatás. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Már voltam bent ügyfélszolgálaton, fb-n zaklatom őket, de csak vonogatják a vállukat, h kis türelmet. Hogyan tudok érdemben fellépni ellenük? NMHH-nál feljelentsem őket?

2019. aug. 22. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Az NMHH-nál max panaszt tudsz tenni, amit kivizsgálnak. Idővel...


Nézd meg a szerződést, mit ír, mennyi idő alatt kötelesek az átállást biztosítani. Ha nem sikerül, még elmehetsz tőlük.

2019. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a vicc, h nem is adtak semmilyen szerződést a kezembe (feltöltőkártyás). péntek estére ígérték a szolgáltatás kezdetét, akkor meg is szűnt a vodafone-os hálózat
2019. aug. 22. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Pont fordítva szokták. Csak annak van már T-Comja aki lusta átíratni. Ismerem a telecomot. Pont lassan fogják csak elindítani a szolgáltatást
2019. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
A kártyát már kicserélted a telefonodban a Telekomosra és aktiváltad?
2019. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy kicseréltem. de hogy aktiváljam, ha nincs hálózat?
2019. aug. 23. 12:38
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldódott a dolog, kaptam 10.000 Ft kártérítést
2019. aug. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!