Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lakcímbejelentőn bejelentő és...

Lakcímbejelentőn bejelentő és ügyintéző rubrikát én irom alá? Ill átveteli elismervényen a regi vagy uj állandó cim legyen?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az "ügyintéző" az a hölgy, aki a kormányablak másik oldalán átveszi tőled a bejelentő lapot. neki is alá kell írnia, hiszen ő felel azért hogy azon a megfelelő módon legyen minden kitöltve is és utána a maga helyére kerüljön a bejelentő lapod is.

Ha valami nem világos, akkor ne töltsd ki, menj oda és amikor ott be kellene adnod az ügyintézőnek a bejelentő lapot akkor kérdezd meg tőle hogy hova mit írj, hol kell aláírnod!

Az a hölgy azért ül ott hogy tudjon neked segíteni.

2019. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, radiroztam is rajta, az nagyon baj?
2019. aug. 22. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem baj ha utána egyértelműen látszik az amit ráírsz.

de tényleg nyugodtan kérdezz meg tőle bármit!

Ha olyan Űrlapot kell bevinnem amit nem biztosan tudok hogyan kell kitölteni, akkor a kérdéses helyekre vagy nem írok semmit vagy csak ceruzával, halványan írom be amit gondolok, hogy ott amikor kérdezek, akkor ne kelljen azon gondolkodni mit is akartam amúgy oda írni, mit kellene megkérdezni. Ha rossz, akkor javítom és azt írom rá, ha jó akkor csak átírom tollal és ha kicsit megszáradt, akkor átradírozom. A golyóstoll is elkenődik ha túl gyorsan próbálsz radírozni mellette.

Ha javasolhatom, akkor a papír szélén tegyél halványan ceruzával jelölést - én egy felkiáltó jelet vagy hosszabb vonalat szoktam húzni - ott, ahol valamit nem értek vagy nem biztos. Így nem kell keresgélni sem, csak látom a szélén hogy hol van a kérdéses rész. Amúgy a ceruzás írást nem is kell feltétlen radírozni ha nem zavarja a tollal írtakat, mert csak az az érvényes. Csak legyen jól olvasható.

2019. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!