Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Drónnal való kukkolás ellen...

Drónnal való kukkolás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
A minap éppen a fürdőben voltam,és hallottam,hogy valami az ablakhoz repül.Egy drón volt az,benézett az ablakon!Nagyon mérges lettem,mert tudom,hogy ezeken van kamera.Azután kimentem az udvarra,ott is felettem repkedett,már szinte direkt idegesített!Később továbbment a másik szomszédhoz,azt figyelte.Kertes házban lakunk csöndes kisvárosban.2 hónapja költöztek mellénk az új szomszédok,azok csinálják.Láttam is a fickót ahogy irányítja,meg hallottam ahogy a felesége dicsekedett a barátnőjének,hogy ezzel szokták nézni a környéket.Azt is mondta,hogy nem lehet belekötni,mert minden engedélyük megvan.Most már ezt is szabad?Megfigyelni másokat?Nagyon mérges vagyok!Nekünk is be van kamerázva a ház,mégse a szomszédra irányítom,hogy megfigyeljem!Ráadásul az ablakban volt!Következő mi lesz?Megnézik mikor megyek el otthonról,meg hogy mit lehet ellopni?Nincs valami jelzavaró amitől leesik az az izé?

2019. aug. 26. 21:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Horgász szák. Ráhajítod és a propellere elakad a gép lezuhan a kertedbe és begyűjtötted a bizonyítékot.
2019. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Írhatnám azt, fogod a kispuskát a spájzból, becélzod a kütyüt és durr neki. Csak macerás a fegyverviselési miatt + nem tudhatod, nem veszi-e zokon a szomszéd :)

Ugyanakkor, ha nekem drónom lenne, a mások utáni kukucska jutna eszembe utoljára.

2019. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Senki0608 ***** válasza:
80%
Hát tudtommal a telek a tietek,tehát birtokháborítás.Megvan felvételen hogy kukkolnak a szomszédok?Egy próbát megér a rendőrségnél
2019. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Csapágygolyó-csúzli kombó, légpisztoly/puska, de ha sikerül szerezni akkor szifon-patronost. Az nem csak leszedi, de át is viszi. Ezek egyike sem engedély-köteles!


De a halász-háló sem rossz! :D

2019. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Le kell durrantani légpuskával az aberráltnak a szarját. Azért megnézném milyen kukkolási engedélye van.
2019. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
68%
az volt a hülye aki a drónokat megengedte hogy civilek használják. Hiába tiltják be a drónokat, már késő. Nem értem hogy lehet ennyire felelőtlen valaki. A jövőben majd a terroristák ezekkel fognak bombákat vinni a tömegbe és soha nem találják meg hogy ki irányította a drónt.
2019. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted, de a bizonyitékokat be kell gyüjtened. Kukkolásra nincs engedély (max a rendörségnek!) A dicsekvö szomszédasszonyt meg világositsd fel, hogy a te nunidat kukkolja a párja.
2019. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
32%

*6

Ezen az alapon majdnem az összes közlekedő eszközt be lehetne tiltatni, mert a terroristák is felhasználhatják.

2019. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Kedves 7.!

Férfi vagyok, a feleségem meg 1 pitbull alig tudtam megfékezni, hogy ne csináljon botrányt. Pedig igaza van, csak nem vagyok tisztában a jogi oldalával a dolognak.

2019. aug. 26. 21:48
 10/43 anonim ***** válasza:
46%

"Ezen az alapon majdnem az összes közlekedő eszközt be lehetne tiltatni, mert a terroristák is felhasználhatják."

Okoska szerinted mivel könnyebb az emeleten lévő szomszéd ablakán benézni, drónnal vagy helikopterrel? Melyik az olcsóbb és melyikhez könnyebb hozzájutni?

2019. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!